Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit reagálnátok?

Figyelt kérdés
A párommal 2 éve vagyunk együtt, 1 éve együtt is élünk. Sosem voltam az a féltékeny típus, de az összejövetelünk is úgymond "véletlen volt". Egy pár hónapja bejelentkezve maradt facebookon, és láttam hogy rólam beszél az egyik exével, így hát belenéztem. A beszélgetésükből derültek ki számomra furcsa dolgok, olyanok amiket elképzelni sem tudtam vele kapcsolatban. Azóta néhányszor belekukkantok a levelezésébe, mert sokszor bejelentkezve marad, és olyan számomra mintha egy teljesen más ember levelezését olvasnám. Állandóan más lányokról beszél, mások képeit nézegeti, és a haverjának naponta áradozik arról, hogy kikkel mit csinálna legszívesebben. Ez engem nagyon elbizonytalanít, mert mostanában nagyon sokat dolgozik, nincs közös programunk, egyedül vezetem a háztartást. Már egyszer beszéltem vele erről, elmondtam neki, hogy láttam hogy miket írkál és kivel, de ő csak hárított, esküdözött hogy szeret. Ti mit tennétek a helyemben?

2016. júl. 8. 21:29
 1/2 anonim ***** válasza:
87%
Én tuti otthagynám a francba. Előbb-utóbb úgyis megcsalna (ha még nem).
2016. júl. 8. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
75%
Beleolvastál a levelezésébe, ahol találtál olyan dolgokat ami miatt más lelépett volna az első ilyen után, de te inkább tovább olvasgatod. Nem értem, mire vársz? Hogy tényleg meg is csaljon? Veled van, de másról áradozik ráadásul az exével kibeszélnek. Ennyire semmire tartod magad? Lapát és keress olyat aki megbecsül.
2016. júl. 9. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!