Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mikor lesz mar vege annak,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Patrikkkk kérdése:

Mikor lesz mar vege annak, hogy egy pasinak magasabbnak kell lennie a noknel egy kapcsolatban?

Figyelt kérdés
Sokszor olvasom, hogy a nok elvarjak, hogy a pasi magasabb legyen, mert kulonben nem is erdekli az illeto. De miert? Miert nem tetszik a noknek az alacsony pasik?
2016. júl. 9. 05:19
1 2 3 4
 11/31 A kérdező kommentje:
Igen a pasik sokszor csalnak a magassaggal :)
2016. júl. 9. 14:17
 12/31 anonim ***** válasza:
De miért?
2016. júl. 9. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/31 anonim ***** válasza:
100%
Mert így legalább van esélye hogy találkozzatok és akkor talán megnyerhet a modorával ,jó természetével ,azért.
2016. júl. 9. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/31 anonim ***** válasza:
100%

Nem várják el, de én jártam már nálam alacsonyabb férfival.

Míg minden klappolt, semmi baja nem volt a dologgal, aztán először csak azért rinyált, hogy ő alacsony (164cm).

Jó, tudom, de veled vagyok, szeretlek, nem érdekel, aki meg beszól, elmehet anyucijába.


Aztán már az is baj volt neki, hogy bakancsban még másfél centivel magasabb vagyok nála, miért nem veszek lapos talpú cipőt. Télen, a -5 fokban...

Na, itt már kezdtem furcsán nézni rá, de a kiskaput az tette be, hogy "olyan gáz, hogy ilyen magas vagy" (mintha tehetnék a 169 cm-ről). Na, itt kiábrándultam belőle, és rá két hétre szakítottunk is.


Sajnos az alacsony férfiak zömének kisebbségi komplexusa van, és erre még rádob egy magasabb barátnő.

2016. júl. 9. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/31 A kérdező kommentje:
Teljesen egyetertek veled, hogy az alacsony pasiknak kisebbsegi koplexusuk van. Onnan tudom, hogy nekem is az van. Barmikor kimegyek az utcara latom, hogy minden csajszi nala egy fejjel magasabb sracnak fogja a kezet. Sot azt is a minap lattam, hogy egy 160 koruli csaj egy 180cm pasinak fogta a kezet. Valamint egyik nap setalok hazafele es az egyik csaj ugy nezett ram mint aki leakar kopni mert alacsonynak szulettem. Vagyis semmibe vett, pedig en nem neztem ra csunyan vagy ilyesmi. Es igen pont azert csalnak a pasik a magassagukkal, hogy legalabb talalkozzatok velunk es legalabb eselyt adjatok nekunk es hatha a kedvessegunk es a jo modorunk megfog titeket. En van olyan hogy 4-5 cm is csalok a magassagommal.
2016. júl. 9. 18:23
 16/31 anonim ***** válasza:
Te hány cm vagy kérdező? Amikor nem csajozol...és őszinte vagy.
2016. júl. 9. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/31 A kérdező kommentje:
Teljesen oszinte leszek most veled. A magassagom 165 cm. Es szerintem ertheto miert van kisebbsegi komplexusom a tobbiekkel szemben. A csajozas eleg lehetetlen szamomra.
2016. júl. 9. 18:37
 18/31 anonim ***** válasza:

Akkor nálad is le kellene kapnom a magassarkút....

De szerintem Te se akarnál egy 175 cm- es csajjal végigmenni az úton...

2016. júl. 9. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/31 A kérdező kommentje:
De igen en imadom a magas csajokat :)
2016. júl. 9. 18:43
 20/31 A kérdező kommentje:
Es szerintem a legtobb alacsony pasinak, mint ahogyan en is 165 cm-esen azert van kisebbsegi komplexunk, mert nem erezzuk magunkat ferfikent embertarsainkhoz kepest. Bar lehet ez mindenkinek masfajta problemat okoz. Nalam teljes mertekben kisebbsegi komlexust okoz es nem csak akkor amikor nokkel lennek, hanem akkor is amikor egy haveri tarsasag vesz korul es en vagyok a legkisebb kozzuluk.
2016. júl. 9. 18:56
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!