Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mikor lesz mar vege annak,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Patrikkkk kérdése:

Mikor lesz mar vege annak, hogy egy pasinak magasabbnak kell lennie a noknel egy kapcsolatban?

Figyelt kérdés
Sokszor olvasom, hogy a nok elvarjak, hogy a pasi magasabb legyen, mert kulonben nem is erdekli az illeto. De miert? Miert nem tetszik a noknek az alacsony pasik?
2016. júl. 9. 05:19
1 2 3 4
 21/31 anonim ***** válasza:
Akkor gyúrjál egy kicsit. Kicsi de izmos tested legyen.
2016. júl. 9. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 A kérdező kommentje:
Hogy megalacsonyabbnak nezzek ki? :) A szeles vallaktol alacsonyabbnak nezek ki :) azt meg nem tehetem meg hogy a vallamat nem edzem ugyebar, mert aranytalan lenne.
2016. júl. 9. 19:11
 23/31 anonim ***** válasza:
Na basszus neked semmi se jó!😁
2016. júl. 9. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 anonim ***** válasza:
Nem tudom miért lennél alacsonyabbnak látszó ha széles a vállad, de vehetsz fel optikailag hosszító ruhát hossz csíkosat pl..Van magasító talpbetét, kombinálva egy relatív vastag talpú bakanccsal már dob plusz 7-8 centit. A nők is folyamatosan retusálják magukat, és csalnak az öltözködéssel.
2016. júl. 9. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 A kérdező kommentje:
Hat mert ez igy igaz. Minnel szelesebb vagy annal alacsonyabbnak latszol. Nekem minden jo ami noveli kicsit a magassagomat :)
2016. júl. 9. 19:21
 26/31 A kérdező kommentje:
Es ami a legrosszabb, hogy gyermekes anyukaval is probaltam ismerkedni hatha ot mar nem zavarja a magassagom, de tevedtem. Ugy lekoptatott azzal a dumaval, hogy neki a magas pasik jonnek be hogy egnek alt a hajam.
2016. júl. 9. 22:33
 27/31 anonim ***** válasza:
Mert nem tetszenek, nem tudok azokhoz vonzódni, akik nálam alacsonyabbak. Sajnálom, tudom, hogy nem tehetnek róla, nem is lehet ellene mit tenni, de akkor sem fogok összejönni azzal, akihez nem tudok vonzódni.
2016. júl. 10. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 A kérdező kommentje:

Ez a cikk kethonapja jelent meg :


[link]


Bevallom eleg rendesen felkeltette az erdeklodesemet.


Hallottam mar rola anno, de nem tudtam, hogy ekkora divat lett !!!

2016. júl. 10. 21:01
 29/31 anonim ***** válasza:
Azért mert egy pasira szeretnénk felnézi, másrészt debellának érezném magam egy alacsonyabb pasi mellett. Úgy érezném mintha a kisöcsémmel sétálgatnék. Mondjuk én alacsony vagyok, szóval nem nehéz nálam magasabb pasit találni. Ez van sajnos. Ne legyél amúgy álszent, azt is kérdezhetnéd hogy miért akarnak a lasik vékony nőt, miért nem jó a ducibb.
2016. júl. 12. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 anonim ***** válasza:
Azért ha 165 vagy, simán tálalnál csajt aki kisebb nálad, most arról ki tehet, hogy te a magas nőket szereted?
2016. júl. 12. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!