Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Csak szerintem nem normális...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak szerintem nem normális ez már az anyósjelölt részéről?

Figyelt kérdés

22 vagyok, a barátom 24. 1 éve vagyunk együtt, de már most telt be a pohár nálam. Úgy érzem, h az anyósjelöltem teljesen beleakar szólni a párkapcsolatunkba a barátommal. A párom most végzett egyetemen, munkát keres, augusztusban úgy néz ki, h lesz is egy jól fizető állása.

Szinte már a körmünket kell rágni, ha valamit elterveztünk, nehogy az anyós áthúzza a terveinket valami kívánságával. A barátomat mindig ugráltassa, szinte minden napra tervez be neki valamit ezért van, h nekünk kell tologatni a programokat, miközben nem olyan munkája van, ami mellett ne tudna intézkedni, sőt... Már azt megszólja ha a párom több napot nálunk tölt azzal az indokkal, h "Nem kell annyit ennie nálunk!". Anyukámék sosem szólták meg, h már zavaró a barátom jelenléte és ők megmondanák ha valami nem tetszik nekik. Tegnap is "haza kellett mennie", h a születésnapját fogják tartani családi körben , amiből nem lett semmi sem végül, miközben én készültem rá, h megünnepeljük, de a háború elkerülése érdekében mondtam, h akkor menjen haza.

Ma pótlásként elmentünk ebédelni az egyik étteremben, de persze akkor is anyjának fel kellett hívnia a barátomat, ne h nélküle teljen el egy nap, h "ha haza megy ne felejtsen el a kutyáknak vizet adni". Persze 1 óra alatt megebédeltünk és már futni kellett neki haza... Rengeteg kétszínű húzása van és előre félek, h vajon mi lesz ha esetleg összeházasodunk.. "Sajnos" a barátomnak annyira jó szíve van, h ezt az anyja teljesen kihasználja és a barátom nem tud neki nemet mondani, mert abban van, h neki sokat köszönhet és valahogy meg kell hálálnia. Igen, de a kihasználás és a szívességkérés között szerintem van különbség.

Ami most végérvényesen feldühített, h a barátom testvére hívta az anyóskát, h nem ugrana-e el hozzájuk vigyázni a 2 gyerekre, mert a feleségével dolgoznak valamin kint az udvaron és nehezen bírnak velük. Természetesen aztán jött az 1 sor morgás rájuk, h 2-en, h h nem bírnak el 2 gyerekkel. El sem ment segíteni, de most már a hátsóját áztassa náluk a medencében! Holnapra is a tervünk át van húzva, mert megint kitaláltak valamit... :)


2016. júl. 11. 17:42
 1/9 anonim ***** válasza:
63%
"ugráltassa"-"áztassa", te jó ég. Honnan írsz? Mucsaröcsögéről?
2016. júl. 11. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
76%

Ez a helyesírás...


A barátod egy szerencsétlen puhapö..cs. Semmit nem tudsz tenni, és nem fog megváltozni, mert az ilyenek sosem valtons

2016. júl. 11. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
66%

Vége lemaradt...


Szóval sosem változnak. Szerintem keress egy önálló pasit.

2016. júl. 11. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Elnézést az 1-2 helyesírási hibáért, amúgy ha nagyon érdekel, akkor Felvidékről és néha a nyelvjárást nem figyelem, miközben írok, de ha ennyire szeretsz kritizálódni mint segíteni, akkor menj tanárnak és ott okoskodj! ;) köszi!
2016. júl. 11. 17:57
 5/9 anonim ***** válasza:
33%
Tanulj meg "ragzani a magyartot", aztan menekulj ettol a csaladtol.
2016. júl. 11. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Lehet, hogy "nem tudok" ragozni ,vagy hibás a ragozás, de ha már okoskodsz akkor legalább használj ékezeteket is, mert olyat, hogy "menekulj", "csaladtol"... ilyen szavak nincsenek :D
2016. júl. 11. 18:04
 7/9 Noren1989 ***** válasza:

Anyóspajti nem fog változni. Max annyi lesz, hogy a pasid jobban fog kötődni hozzád (sansztalan).


Esetleg leülhetnétek 3asban beszélgetni. Másfelől, ha állása lesz a srácnak, akkor is ez lesz?

Meg miért nincs már állása? XDDDD


26/F

2016. júl. 11. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Ugyan ezt mondtam én is, h mi lesz akkor ha már munkába fog állni. Vagy ha elköltözik otthonról? Akkor is az anyja elfogja várni, hogy hazamenjen és segítsen a bajain?


Amúgy azért nem dolgozik még, mert kapott egy munkaajánlatot, ami augusztustól érvényes,mert a cég akkor vesz fel új alkalmazottakat!

2016. júl. 11. 18:47
 9/9 anonim ***** válasza:

Rögtön gondoltam, hogy onnanvaló vagy. :-) Nem tudom miért kell kritizálni mást, mert elég nyilvánvaló, hogy nem írni nem tudst, hanem tájszólásod van. Na mindegy, ne vedd fel ezeket!


Nézd, a barátod tehet ez ellen a legtöbbet, ha nem áll ki magáért, akkor nem fog az égvilágon semmi változni. Álljon a sarkára és mondja meg az anyucinak, hogy felnőtt ember vagyok és ne ugráltass. Értem én, hogy szeretné meghálálni, hogy felnevelte, de ez már túlzás!

2016. júl. 11. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!