Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van olyan aki nem csalja meg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan aki nem csalja meg a házastársát, barátját, barátnőjét?

Figyelt kérdés
mindenki a hűség mintaképének állitja be magát,sztem ez egy nagy hazugság és képmutatás.mondták már,hogy negativan gondolkozom,de én még nem találkoztam olyannal aki ne csalta volna meg a másikat.mit gondoltok erről,őszintén?
2010. ápr. 15. 16:26
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Szerintem biztos van olyan. Én vagyok annyira, férfi,hogy mielött megcsalánm a csajom,szakítok vele.
2010. ápr. 15. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Igazad van. Tiszta szégyen h mindenki megcsalja a másikat..Ilyenkor visszakéne küldeni őket abba az időbe, amikor ilyen esetén a lány apja megagyalta a fiut x)
2010. ápr. 15. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Rossz társaságban keresed.
2010. ápr. 15. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
biztos van
2010. ápr. 15. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

2 ember van: a gyáva meg a lelkiismeretes. Meg persze a vadbarom...Ja meg a remete!

:D

2010. ápr. 15. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Én nem csalom a párom, 4 éve vagyunk együtt, de nem is tudnám vele megtenni, szeretem, becsülöm, tisztelem.
2010. ápr. 15. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Pl. én.

Egyrészt szeretem, különben ugye minek lennék vele, de mivel ez közhely, mondok másik érvet is: egyszerűen lusta vagyok, és utálom az idegeskedést. Minek körülményeskedni meg rettegni a lebukástól? Marhaság. Ha az ember már másra vágyik, akkor vagy beszélje meg az aktuálissal, hogy mitől is jutottak ide, mi a probléma, vagy ha ehhez nincs gerince, akkor legalább ahhoz legyen, hogy kereken megmondja neki, hogy köszi, szép volt, jó volt, de ennyi volt. És akkor már lehet másik után menni.

2010. ápr. 15. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
0%
Én sajnos mindig megcsalom...:S
2010. ápr. 15. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

én se csalom meg. másfél éve vagyunk együtt.

az előzőt se csaltam meg, pedig már rég elmúlt a szerelem és eltelt egy nyár, amíg nem láttam és nem tudtam megmondani neki.. de amíg a szemébe nem mondtam, hogy vége, addig rá se néztem más pasira.

2010. ápr. 15. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

En ugy gondolom,hogy nagyon sok az olyan ember,aki megcsalja a parjat/tarsat.Csak azt nem ertem,hogy ha kepesek ilyesmire,akkor miert vannak egyutt azzal akivel egyutt vannak?Na szoval,en soha nem csalnam meg a paromat.Ha mar erzem,hogy ott tartunk,hogy nincs tisztelet,bizalom,egyetertes,szeretet,szerelem,akkor az a kapcsolat mar meghalt.Igy szakitunk.Aztan meg keresek magamhoz illot.

19/N.

2010. ápr. 15. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!