Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meddig tarthat egy ilyen kapcsolat?

Figyelt kérdés

Ha a két fél nem kommunikál egymással, mindig csak azt mondják egymásnak, hogy "úgy szeretlek", semmi közös témájuk nincs. + A szexuális életük se egy nagy durranás ennyi idősen (21 és 23 évesek). Mennyi idő után lehet ezt megunni?


Az egyik ismerősöm kapcsolatáról van szó, már fél éve tart. Csak érdekelne, hogy valaki volt-e már ilyen kapcsolatban és meddig bírták?


(Nekem nincs ilyenben tapasztalatom, az én kapcsolatom teljesen más, mi sokat beszélgetünk és a szexuális életünkkel sincs semmi probléma, 3 éve együtt vagyunk. )


2016. júl. 12. 23:05
 1/3 anonim ***** válasza:
Én pillaanatok alatt úgy bezárkóznék, hogy a végén egy érzelemmntes "viszlát"-al köszönne el a csaj. Vagyis várjunk csak - ez meg is történt. Nem egyszerű. Egyszerre tart mindenki bunkónak meg gonosznak emiatt. Néha úgy érzem nem kellene már itt lennem. Vagy nem is kellett volna soha idejönnöm. Anyámék nagyot hibáztak 91 tavaszán.
2016. júl. 12. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
20 éve vagyok benne.... :-(
2016. júl. 12. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Mi azért jóval többet beszélünk, és tartalmasabban is

De érzelmek terén hasonló lehet a helyzet. 1 éve tart, és kezd ellaposodni...

Ugyanúgy 21 és 23 évesek vagyunk

2016. júl. 14. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!