Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok/nők, ha a pároddal egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok/nők, ha a pároddal egy helyen dolgoznátok, mennyire bántana titeket, ha egy reggeli puszin kívül nem láttatná senkivel, hogy ti valójában egy pár vagytok?

Figyelt kérdés

Úgy értem, hogy napközben nem menne oda hozzátok nyalakodni, nem lógna folyton a nyakatokon, hanem szinte úgy kezelne titeket is, mint akármelyik másik kolléganőjét, azaz veletek is pont úgy beszélgetne, viccelődne, kávézna stb.


1. Rosszul esne-e nektek, ha munkaidőben nem ölelne át titeket, nem sugdolózna a fületekbe, nem érintkezne veletek különösebben?


2. Megsértődnétek-e, ha úgy vélekedne, hogy a munkahely az munkahely, és nem hálószoba?


2016. júl. 13. 18:25
1 2
 1/18 A kérdező kommentje:
Jav.: párotokkal* (Sorry.)
2016. júl. 13. 18:25
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
Volt akivel egy helyen dolgoztunk. Felnőtt emberek között alapvető, hogy nem megyünk oda egymáshoz nyalakodni. Biztos nem sértődnék meg .
2016. júl. 13. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%

Nem vagyunk már gyerekek, a munkahely az munkahely. Ha emiatt megsértődne biztos nem sokáig lenne a párom.


Amúgy egyáltalán nem zavarna, semelyik kollégának semmi köze a mi kapcsolatunkhoz, nem látszatpárok vagyunk, amik kifelé a jót mutatjuk aztán otthon meg törik a mécses meg a tányérkészlet a veszekedéstől.

2016. júl. 13. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%

Eleve soknak tartanám, ha egy helyen dolgoznánk, de ha ilyen szituációban lennénk, még a reggeli puszit sem a kollégák előtt intéznénk, az biztos.


Az általad leírt viselkedéshez tartanám magam (a férjem ismerve ő is), kollégaként kezelnénk egymást, ahogy ezt munkahelyen illik is. Mondjuk engem személy szerint a hideg ráz a nyilvános nyalakodástól, mi baráti társaságban sem szoktunk, szóval munkahelyen pláne ez lenne a helyzet.

2016. júl. 13. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%
* az viszont zavarna, ha munka közben feltartana, odajönnek és 5-8 ember előtt kellene vele smárolnom! Mindig is zavart! Ez nem tartozik másra!
2016. júl. 13. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
65%
nem vagyok lány de nem zavarna a nyalakodás a 4 fal közé tartozik 2 emberre
2016. júl. 13. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
vagyis zavarna bocsánat
2016. júl. 13. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%

Nem vágna földhöz és nem bántana a dolog.

Eleve nem szeretek 'cukiskodni' társaságban, családi összejöveteleken stb. Nem az én asztalom.

Szóval nem lenne gond, ha ilyen véleménnyel lenne erről a témáról. Otthon úgyis be lenne pótolva minden. :)

2016. júl. 13. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
97%
En orvos vagyok, a párom ápoló egy masik osztályon. Nem titok, közösségi oldalon is vannak kozos kepek stb., de a kórházban o is csak munkatárs. Kávézunk egyet ha van időnk, olyankor ad az arcomra egy puszit, miközben megisszuk a kórház kertjében, de tobb ide nem valo. Felnott embereknel ez egyertelmu szerintem. 30 N
2016. júl. 13. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
90%
Párom msc-s hallgató, én pedig ott tartok gyakorlatokat. Nem szoktunk egymás nyakán lógni, és egyikünk sem sértődik meg emiatt. De mi másik emeleten is vagyunk általában, csak akkor futunk össze, mikor vmelyikünk korábban megy haza, vagy együtt ebédelünk (ez nem minden nap van, de ebből sincs semmi gond). Nagyon ritkán van az, hogy megölelgetjük a másikat, de azt sem mindenki előtt a folyosón, vagy a laborban. De nem titok, hogy együtt vagyunk, csak ahogy többen is mondták, a munkahely nem arra való (ő is dolgozik itt a tanulás mellett, kutat).
2016. júl. 13. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!