Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van itt olyan nő, akit zsarolt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van itt olyan nő, akit zsarolt már gyerekkel a párja? Vagy aki látott erre példát?

Figyelt kérdés

Konkrét eset ihlette a kérdésem.

Kíváncsi lennék mennyire gyakori ez.


Példa:

Van egy pár évek óta együtt, nem friss kapcsolat.

A nő gyereket akar, a pasi nem, kifogásokat keres, majd kiegyeznek benne valahogy. Megszületik a baba, a pasi megtűri. A nő akar testvért a kicsinek, mert mindig így képzelte el a családot.

A férfi pedig úton-útfélen ezzel zsarolja, ha bármi nem úgy történik mint ahogyan ő szeretné, hogy ő meg nem akar második gyereket. De persze néha meglebegteti, hogy benne lenne, ha ez vagy az úgy történik.

A nő pedig nem mer konfliktusba kerülni vele, nehogy megmakacsolja magát...


Az ilyenekkel mit lehet csinálni? Rossz nézni is esküszöm.



2016. júl. 14. 18:08
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Ez szerintem tökre olyan eset, hogy szakítani kellett volna, vagy megvárni hogy felnő a srác.


Én olyat ismertem, aki inkább mindig gumit használt, mert annyira szerette a gyerekeket a barátnője, h félt, h nem szedi majd a gyógyszert (egyetemistákról beszélünk).


Szerintem ebben a szituban mind2 fél ugyanolyan hibás, így nem kellett volna gyereket vállalni, és sakkban sem kéne tartani a másikat ilyenekkel. Amúgy vallom, hogy azért a gyerekvállalás jó lenne 2 ember beleegyezésével.

2016. júl. 14. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Ez van akkor, ha nem tisztázzák ismerkedéskor, kinek mi a szándéka. Én kapásból össze sem jövök olyan nővel, aki akar. Szép dolog meg minden, de nekem SOHA nem kell! Nyilván megfosztani sem akarok senkit ezektől az örömöktől, de megadni sem senkinek. Szerintem úgy ésszerű, ha ezt ideje korán megbeszéli két komoly szándékú ember.


Azt viszont utálom, ha egy nő minden áron ki akarja erőszakolni a gyereket... nem kell összejönni a másikkal, ha egyszerűen nem passzolnak az igények, nem?

2016. júl. 14. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Ez nem párkapcsolat,hanem egy mocsok, manipulatív, hatalmi játszma.

Mit lehet tenni?

Ne avatkozz bele.

A nőnek ott kéne hagyni, a gyökér "apukát".

2016. júl. 14. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
ez tényleg elég bárgyú viselkedés:)
2016. júl. 14. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Nagyon gáz szerintem is. De nekik ez így "jó". Érdekekről szól az egész kapcsolat. Ha te ezt megteszed akkor én hajlandó vagyok arra stb.

Szerintem ez nagyon nem normális így. És a gyerek is érdekes ember lesz így hogy manipulátorok nevelik.

2016. júl. 14. 19:55
 6/8 anonim ***** válasza:
Megérdemlik egymást... Csak szegény gyereket sajnálom, talán mégis kéne egy második baba, így talán nem ő lesz az egyetlen értelmes ember a családban.
2016. júl. 14. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nekik legalább stabil alapokon áll a kapcsolatuk. A barátnődből legalább (jó eséllyel) nem lesz egyedül álló anyuka. Legalább is a férje hibájából.
2016. júl. 15. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Utolsó ezt kifejtenéd?

Nekem ilyen kapcsolat nem kéne, pláne nem örökké. :D

2016. júl. 15. 06:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!