Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért divat azt állítani a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért divat azt állítani a 30-as egyedülálló emberekről, hogy ők már egyedül maradnak? 31L

Figyelt kérdés
2016. júl. 14. 19:51
 1/8 anonim ***** válasza:
43%
Én még ilyet sosem hallottam, de te akkor valahol egy más világban élhetsz... :) 22/L
2016. júl. 14. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
84%
Max arra mondanak ilyet aki nem csak most van egyedül, hanem eddig sem volt senkije. Persze ez sem feltétlen igaz. Talán azért mondják, mert 30 fölött nehezebb párt találni, mivel a "jobbak" már foglaltak. Persze nem lehetetlen.
2016. júl. 14. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
37%
Szerintem a régi berögződés. Nagyszüleink idejében az volt a normális, hogy 20 évesen már házasodtak. Aki 30 évesen nem ment férjhez az utána sem. De ez egy teljesen más világ.
2016. júl. 14. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Attól is függ, hogy az illetőnek volt-e korábban párkapcsolata, vagy nem. Amúgy ha valaki a fentieket gondolja, akkor valószínűleg azért lehet, mert 25-30 fölött már rendszerint kialakul az ember saját életritmusa, szokásrendszere, ismeretségi köre, nehezebb ismerkedni, és erősek lehetnek a gátlások, főleg ha valaki korábban rengeteg rossz tapasztalatot gyűjtött be. Szóval ha valakinek mondjuk eddig nem sikerült párkapcsolato(ka)t kialakítania, akkor utána már egyre nehezebb lesz az idő múlásával. Nem teljesen lehetetlen persze, de ahogy telik az idő, szerintem egyre nehezebb. Legalábbis én ezt tapasztalom magamon, eddig se volt túl sok sikerélményem, de 30 fölött már tényleg nem könnyű, erősebbek is a félelmeim, a gátlásaim, hogy senki sem fog elfogadni, félig-meddig tehát kényszerből vagyok egyedül, és rossz érzés, hogy nem jönnek össze a dolgok, de próbálom úgy felfogni, hogy talán még mindig jobb így, mint egy rossz kapcsolatban.
2016. júl. 14. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
78%
#2 a jobbak 30 alatt is foglaltak.
2016. júl. 14. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

1, A mai nők nagy többsége ilyen korra már túl van min. 1 váláson, 20 "a másik a hibás" kapcsolaton és van minimum 1 gyereke. Így nem akar egy hasonló korabeli hapsival összejönni. Tehát egyedül marad mind a nő, mind 1 hapsi. Viszont ez így sarkos, mert;

2, Vannak, akik élvezik a helyzetet, hogy egyedül vannak (látszatra), mert ők lényegében "minglik", és ez jó nekik, mert alig van kötöttség.

Ergo: nem "állítják", hanem az emberek maguk dolgozzák ki, vagy a helyzet adja, hogy ez kialakult évek óta...

2016. júl. 14. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Mert nekik max a hasonló fiúk jutnak, azok meg nem kellenek nekik.

A férfiak, ilyenkor még nősek. Mire meg elválnak, akkor nemigen akarnak elölről kezdeni mindent, így inkább, egy elvált anyukát választanak, vagy egy 20-as csajt, majd egy másikat, és egy másikat, sb...


Magamból kiindulva. Így közeledve a váláshoz, biztos nem állnék szóba egy olyan nővel, aki gyereket akarna tőlem...

2016. júl. 15. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
19%
Elég ciki, hogy 31 évesen lánynak érzed magad.
2016. szept. 2. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!