Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

5 ev utan megvaltozik a kapcsolat?

Figyelt kérdés

Lassan 5 eve vagyunk egyutt a parommal van egy 2 eves kisfiunk. En 26 eves vagyok, o 23. Nekem nagyon hianyzik a regi szikra,a megorulumk egymasert dolog. O azt mondja minden ugyanolyan. Nektek hogy alakul az 5 eves kapcsolat? Meg van meg az a "szerelmes" hangulat?

Elore is koszi a valaszokat :)



2016. júl. 15. 00:15
 1/8 anonim válasza:
Szerintem egy idő után az a hú de nagy szerelem elmúlik és a szeretet lép a helyébe. Mivel véleményem szerint a szerelem és a szeretet nem ugyan az. Saját tapasztalatom szerint ez ember függő. Van aki észre sem veszi ezt a változást és megelégszik azzal ami van hogy úgy mondjam, és van akit bánt ez a változás.
2016. júl. 15. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszt! :) Igen valoszinu ez van nalunk amit leirtal... kulonbseg hogy tavaly nyaron megcsalt... eluldoztem magam mellol a viselkedesemmel ( utolag belatom) es en azota veszem ezt eszre. De velem akar lenni ezt mondja. Es mindennap mondja h szeret! Sot naponta tobbszor is
2016. júl. 15. 00:35
 3/8 anonim ***** válasza:
47%

Szerintem nem, mi most leszünk 5 évesek, bár se gyerek, se házasság,de fiatalok is vagyunk (20,26) viszont, együtt élünk 4 éve.

Sok minden változott, sokkal jobb lett a kapcsolatunk. A szerelem csak erősebb lett. Még mindig érzek pillangókat a hasamban ha megakarom lepni egy kis kiöltözős vacsival, vagy ha 2-3 napig távol vagyok és újra látom.

Javaslom, ha úgy érzed valami megváltozott rossz irányba mond el neki, beszélgessetek őszintén, ne féljetek kimondani az érzéseiteket, ha kell igyatok 1-2 pohár bort hozzá, de az egyetlen dolog ami közétek állhat az a megfelelő kommunikáció hiánya. :)

2016. júl. 15. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 omba ***** válasza:
92%

Változik az minden nap.

7 évet szokták kritikus időszaknak mondani, akkor ti előbbre hoztátok.

"Az a régi" - az régen volt, ne azt várd vissza - én 10 év után láttam legszebbnek a feleségemet, amikor elkésve, kapkodva, kócosan mezítláb kente a szendvicset a gyereknek.

2016. júl. 15. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
68%
Azért a gyerek miatt is elterelődik a figyelem, hiszen, mosz ő van középpontban.
2016. júl. 15. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Bence_ ***** válasza:
17%
Te vele akarsz lenni?
2016. júl. 15. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
15%
Én megcsalás után kidobnám gyerek ide vagy oda.
2016. júl. 15. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Költőnő? ***** válasza:
49%
Egy év után is változhat, ha a felek nem figyelnek kölcsönösen egymásra és hagyják magukat belekényelmesedni. Az a tűz hosszabb távon nem tartható, de a kölcsönös törődés jegyében átalakulhat vmi sokkal mélyebbé és erősebbé.
2016. júl. 15. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!