Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Iskolás korom óta kívánok egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Iskolás korom óta kívánok egy osztálytársnőmet. (huszon éve) Ő is adott jeleket erre, tenné is meg nem is. Van férje, én viszont szabad vagyok. Szemét vagyok ha elcsábítom? Csak szex, és más semmi.

Figyelt kérdés
2008. szept. 28. 20:09
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Ez egy érdekes kérdés, kettőtök dolga, tudod, ha nem ártasz senkinek, bármit megtehetsz. De társadalmilag meg hivatalosan totálisan elfogadhatatlan.
2008. szept. 28. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Pont ez a bajom.Tisztában vagyok a helyzet súlyával,de mégis kívánjuk egymást.Így kell meghalnom,hogy nem szeretkeztem vele???
2008. szept. 28. 20:17
 3/13 anonim ***** válasza:
51%
Igen így!!!!!!!
2008. szept. 28. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Ha ő tenne ajánlatot,akkor mennyiben változna a dolog?
2008. szept. 28. 20:23
 5/13 anonim ***** válasza:
77%
Felnőttek vagytok, ez a ti döntésetek, ebben nem dönthet más!
2008. szept. 28. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Pasi választ is várok,az előzők szerintem csajok.
2008. szept. 28. 20:49
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

Nektek kettőtöknek kell ezt megbeszélnetek. Lehet segítene ha szóba hoznád valahogy neki,hátha tévedésben élsz,és akkor megnyugodna valamelyest a lelked.

Ha meg mégis úgy van ahogy gondolod,szerintem szemét nem vagy hiszen felnőtt ember és általában igaz a mondás,hogy kettőn áll a vásár...! Úgy gondolom inkább mindig az a nehezebb kérdés,hogy mi lesz utána...?! Talán ezért lehetsz szemét,ha ezzel nem számolsz.

2008. szept. 28. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Nagyon necces... Ha ő is akarja, akkor azzal vállalnia kell a következményeket, de csak úgy ne csábítsd el, mert esetleg közelebbről is megismered a férje öklét..
2008. szept. 28. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
90%
ne rondíts bele egy kapcsolatba sztem...
2008. szept. 28. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Tévedsz, srác vagyok, de akkor se mondja meg más,. h kivel és mikor dugj :)
2008. szept. 28. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!