Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ez csak szerintem kevés idő?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez csak szerintem kevés idő?

Figyelt kérdés
Sziasztok! 17 éves vagyok, a barátom 22 és már dolgozik. Töménytelen mennyiségben. Hétfőtől szombatig reggel 7től este 8-9ig, és alig jut rám ideje. Csütörtökönké tudunk találkozni kb 2 óra hosszára és még vasárnap déltől tudunk együtt lenni kb fél7ig. Meg annyi hogy esténként szoktunk beszélni de azt sem sokáig mert fáradt. Nagyon szeretem őt, és nem szeretném emiatt elhagyni, de én ezt nagyon keveslem. Mondtam is már neki, de azt mondta nem tud változtatni hiába akar. Szerintetek mit csináljak? :/

2016. júl. 15. 16:06
 1/7 anonim ***** válasza:
Keress valami hobbit vagy nyári munkát. Ha az ember lánya idõsebb férfival van együtt és szereti ha az adott ember független esetleg néha meglepi valamivel az azzal jár, hogy az úr dolgozik. Csinálj neki meglepetést, sütit vagy bármi hasonlót, ha anyukádék engedik Aludj nála esetleg segíts be neki a házimunkával így több ideje jut majd rád és magára is.
2016. júl. 15. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Azt kihagytam hogy nem egyedül él hanem a szüleivel, és közel sem élet halál kérdése az hogy ő túlórázik e vagy sem. És sajnos azt sem engedik még hogy együtt aludjunk
2016. júl. 15. 16:22
 3/7 anonim ***** válasza:
nem könnyítik meg az életeteket mit ne mondjak :( Sok mindent nem tudsz tenni, neki kéne változtatni ha tud vagyis hát a szülőknek, mert ha hét közben is együtt aludhatnátok néha máris több időtök lenne együtt. Szerencsére mi szüleink nem voltak ilyenek, mi kezdettől fogva annyi időt töltöttünk együtt amennyit csak lehetett.
2016. júl. 15. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Tényleg nem könnyítik meg :/ Irigyellek titeket :D Alig vagyunk együtt 4 hónapja és kb. 1 évig még nem is akarják engedni az együtt alvást.. Elmondanám neki még egyszer hogy nekem ez kevés de már akkor is elmondta hogy most ilyen a munkahelye és ő ezen tényleg nem tud változtatni de ez engem nagyon zavar.
2016. júl. 15. 16:38
 5/7 anonim ***** válasza:
Én 17 voltam mikor összejöttünk, nálunk rögtön engedték az együtt alvást mégsem történt semmi hónapokig. Nem értem az ilyen szülőket. Azóta eltelt pár év, már a férjem.
2016. júl. 15. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

nekünk nem kellett egy hónap sem, és már össze is költöztünk.. azóta is együtt élünk :) :)

szerintem sok múlik a pasin. 22 évesen ha már dolgozik is, akkor még ha nem is saját házat, de akár egy albérletet ki tud venni kettőtök számára, ahol elkezdhetitek építeni a jövőtöket. persze ha te is komolyan gondolod ilyen fiatalon..

2016. júl. 15. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Komolyan gondolom csak tanulok még, aztán egyetem..:)
2016. júl. 15. 21:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!