Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi oka lehet annak, hogy egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi oka lehet annak, hogy egy párkapcsolatban valaki mindent támadásnak vesz?

Figyelt kérdés

Én úgy élem meg, hogy nem szólok semmiért, nem szoktam beszólni, tök jól megvagyunk, sőt, ha kérdezik, pont ez az egyik dolog, amit kiemelek, hogy tök jó, hogy nem piszkáljuk egymást, mindenki éli az életét, és teszi a dolgát. Erre kiderül, hogy ő egy csomó dolgot támadásnak vett, és aztán agyal rajta, de nem mondja.

Lehet azzal összefüggésben, hogy kicsi az önbizalma, úgy érzi, nem elég jó nekem?


2016. jún. 25. 18:14
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

A kommunikáció a párkapcsolat alapja.

Nálatok nincs. csak elvagytok egymás mellett.

25N

2016. jún. 25. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:

Hát igaz, hogy ez a problémánk. Ő nem nagyon mond semmit. Én meg a megbeszélés híve lennék, de nem megy.

De a fő kérdés most nem ez volt.

2016. jún. 25. 18:26
 3/14 anonim ***** válasza:
Nem hiszem. Én úgy tapasztaltam, hogy ők is úgy kezdik mint kb te, normálisan, aztán összejönnek vmi bunkóval aki folyamatosan támadja, leuralja őket. Ezek után ha valami kétes számukra támadó üzemmódba kapcsolnak automatikusan. Amiről te beszélsz az inkább passzív agresszió (nem mintha az jobb lenne).
2016. jún. 25. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Kicsi önbizalom, korábbi sérelmek... de ha nem lehet vele beszélni az mondjuk baj. Nagy baj.
2016. jún. 25. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Az, hogy nő.
2016. jún. 25. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Férfi.
2016. jún. 25. 20:19
 7/14 anonim ***** válasza:
Hát mondjuk az, hogy neki az valóban rosszul esik és támadás? Csak azért mert te nem akarsz tudatosan rosszat a másiknak még nem biztos, hogy nem is az neki és csak ő fújja fel.
2016. jún. 26. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

Sajnos nem ilyen esetek, akkor ertenem. De pl olyan, h direkt vmi pozitivat mondtam, pl még anno mikor osszekoltoztunk, hogy ez tok jo, es hogy tok jo, hogy a baratja is azt mondta, milyen jo h eljott otthonrol...Erre megsertodott, hogy miert gaz az, h o meg csak most jott el otthonrol.

De van tobb ilyen.

2016. jún. 26. 17:21
 9/14 anonim ***** válasza:
elég reménytelen eset....
2016. jún. 26. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Remenytelen, mert depis? Vagy miert ilyen?
2016. jún. 26. 17:56
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!