Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szégyellem a férjemet. Másnak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szégyellem a férjemet. Másnak is van ilyen problémája?

Figyelt kérdés
Mikor 10 éve összeházasodtunk még büszke voltam rá. Aztán ahogy teltek az évek úgy éreztem kinőttem. Én megtaláltam azt a munkahelyet ahol jól érzem magam. Ő szenved a munkahelyén, ha megjön csak a tv-t nézi, nincs energiája semmire sem. Változtatni nem akar. A külsejére nem ad, fogazata igen hiányos, hiába mondom neki, fél az orvosoktól. A kommunikáción is meglátszik, hogy egy zárt közösségben van, ahol leginkább csak a munkával kapcsolatos dolgokról beszélnek. Nehézkesen fejezi ki magát. Ott tartok, hogy szégyellek vele megjelenni. Ma voltunk moziba. Sajnos kötelező volt. A fiam kérte szülinapjára. Hát nem két munkatársam is látott! Úgy érzem lesül a képemről a bőr! Egy ismerősöm egyszer beszólt: ez a férjed? Tudom, hogy bunkó volt, de igazat adtam neki.Változni aligha fog,mert önfejű.Ti mit tennétek a helyemben. Ha tehetem nem megyek vele sehová, de néha muszáj. Váljak el.
2016. júl. 17. 15:49
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
49%
Szerintem legyél erős és válj el minél hamarabb, mert máskülönben boldogtalan leszel örökre. A gyereknek is jobb lesz szerintem. Még találhatsz bőven férfit aki jó pót-apuka lehet. Egyedül is jobb mint egy ilyen igénytelen (bocs) férfivel. Egy felnőtt ember biztos nem fog változni, max egy ideig tetteti magát.
2016. júl. 17. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
52%
Kérdező Te bombanő vagy?
2016. júl. 17. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 Sunshinedoll ***** válasza:
94%

Szerintem ha valaki szégyelli a párját, az már elég rossz. Az azt jelenti, hogy egy dolog a külső, de maga a kapcsolat sincs túl jó állapotban.

Szerintem nektek is ilyesmi van a háttérben. Az egy dolog, hogy a külseje nem patent, de leromlott a kapcsolatotok is, mert gondolom abban is ugyanolyan lusta, mint ahogy munka után csak tévézik és alapvető emberi higiéniára és egészségre nem ad, mert "fél az orvosoktól".

2016. júl. 17. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
68%

2-es, azért ne ess át a ló túlsó oldalára!

Te lennél egy fogatlan nővel? Szívesen mennél vele végig az utcán?



Nem hiszem, hogy a kérdező bombanő, de minden magára valamit is adó embernek fontos, hogy legyen normális fogazata.


Ez elsősorban az illető saját érdeke!


Joggal várja el, hogy ne kelljen szégyenkeznie a férje mosolya miatt!

Amint említette, nem is nagyon érdekli a párját, hogy alig van és nem tesz érte.


Kérdező, komolyan el kéne beszélgetni a férjeddel, de úgy, hogy érezze, ennek az egésznek már van tétje és nem csak a levegő beszélsz, mert megelégelted ezt az állapotot!

2016. júl. 17. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
Nem. Illetve kinek mi tetszik. Ápolt vagyok, meg tudok jelenni ha kell. Férjemnek már a szavak kiejtése is gondot okoz a foghiánya miatt.
2016. júl. 17. 16:11
 6/19 A kérdező kommentje:
2-es válaszolónak írtam.
2016. júl. 17. 16:14
 7/19 anonim ***** válasza:
41%
Válj el. A férjed egy igénytlen,önző p*cs.
2016. júl. 17. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
0%

Pont így vagyok én is! Az anyagi helyzetére való tekintettel hozzámentem egy 20 évvel öregebb emberhez! De hiába a pénze ha igénytelen . A bőre megereszkedett, ráncos, tokásodik, kopaszodik, pocakit eresztett, fel se áll már neki rendesen ! Ráadásul mindenütt az egész teste szőrös és őszül rajta a szőr !! Szégyellek vele társaságba menni, meg amikor ott látom hogy a velem egykorú lányok 24 éves, feszes testű szivtiprókkal mennek kézenfogva háát... Hiába van mellette szexi barátom, ha nem vele hanem a szörös , mélynövésű majommal kell mutarkoznom :-(

23/L

2016. júl. 17. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
96%

Most komolyan ide jutottak az emberek!?

Ha egy pasi írná, hogy a felesége kicsit felszedett, már nem olyan fiatal, és szégyelli, el akar válni, a nők leszednék róla a keresztvizet.


Hát ba+, öregszenek 10 év alatt a pasik is...

A kérdező hozzáment valakihez, akiben azt tudta szeretni csak, hogy jól néz ki. És ennyi idő után se talált benne más szerethető. Nos ez NEM a férj hibája!


Azt tudom javasolni, hogy elsőre jöjjön egy fájdalmas és őszinte beszélgetés. Mondd el neki, hogy te már szégyelled, nem kívánod, stb. És ha fontos neki a házassága, húzzon el fogorvoshoz! (Nem lesz olcsó!)


Valószínűleg ő is un téged: nem jártok el sehova, nem vagy gyengéd, nem tudtok beszélgetni, mert nincs miről.


Ezen pár közös program segítene. Járjatok közösen sportolni. Dupla haszon.


Te meg tegyél rendet a fejedben, neked hogy esne, ha közli veled, hogy ráncos lettél, lóg a cickó, ciki veled megjelenni a haverok előtt...

Az is fura, hogy így lepukkant melletted. Egy pasin is látni, ha szeretik és törődnek vele.

2016. júl. 17. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
23%
9# fussál neki még egyszer. Nem hiszem, hogy megértetted a lényeget. Nyilván az ember változik, de testalkattól és kortól függetlenül is fel lehet öltözni csinosan, de az, hogy valaki a fogait sem képes megcsináltatni...
2016. júl. 17. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!