Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit lehet tenni, ha a párom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit lehet tenni, ha a párom nagyon rossz alvó?

Figyelt kérdés

A párom falun nőtt fel, ahol kb semmi zaj nem volt és a szülei is szinte lábujjhegyen közlekedtek, hogy ne ébredjen fel. Amikor nálunk aludt akkor is voltak alvási problémái, de mivel csendes helyen laktunk, így viszonylag megszokta.

Na de amióta összeköltöztünk, ráadásul a munka miatt egy hangosabb helyre, azóta nagyon sokszor kialvatlan. Van amikor a műszakolás miatt váltjuk egymást és hiába bújok ki az ágyból úgy, hogy levegőt sem veszek és lábujjhegyen megyek, akkor is felébred és alig tud visszaaludni. Nyáron, akármilyen dögmeleg van, ajtót-ablakot be kell zárnunk, különben nem tud aludni. A macskát is ki kell zárnunk éjszakára, mert ha mosakodik, akkor a párom arra is felébred.

Nagyon szeretem a párom, de nekem ez már sok, hogy mindenre felébred, és nyáron be kell zárkóznunk. Mit lehetne tenni? Már javasoltam neki a füldugót, de nem hajlandó használni, mert kényelmetlen neki és egyébként is kiesik a füléből.


2016. júl. 18. 09:55
 1/6 anonim ***** válasza:
0%
És ez az oka, amiért én sem leszek sose pesti/panelproli. Rémes az a zaj ami ott van. Sajnos költözni kellene egy normális házba a házgyári falanszter helyett.
2016. júl. 18. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nem csak Pesten van zaj... Egyébként is relatíve hangos, mert én meg úgy alszok, mint a bunda, de még a macskának sincs egy rezzenése sem.
2016. júl. 18. 10:22
 3/6 anonim ***** válasza:
Ezen két dolog segíthet. Vagy megvárjátok míg hozzászokik, ami nála szerintem kissé hosszas folyamat, vagy kiköltöztök a belvárosból (ha Pesten laktok pl pest környékére költöztök mondjuk Szentendrére) csak azzal meg be kell vállalni, hogy többet kell utazni a munkába, vagy ha csak szimplán el akartok valahova menni.
2016. júl. 18. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Az én férjem is rettentően rossz alvó, a DM-be vettünk neki valami spéci füldugót, azzal tud csak aludni. Lehet akármilyen fáradt és kialvatlan, ha elmegy egy kocsi az ablak előtt, már felébred rá. És kisvárosban lakunk, viszonylag nyugis környéken.
2016. júl. 18. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Na de srácok, ez akkor sem normális, hogy nyáron a ajtót-ablakot be kell zárni, mert nem tud aludni! A macskát is ki kell csukni, mert ha odafekszik és elkezd dorombolni, arra is felébred! Hát költözzünk egy lakatlan szigetre, valami atombunkerbe?? Nem hangos a környék, csak _hangosabb_ mint falun, ahol a fű se nő, elmegy előttünk néha 1-2 autó, meg vannak szomszédok, akik nyilván szintén élnek, de nem tud aludni tőlük se! Vagy ez normális, hogy úgy kelek fel, hogy még levegőt se veszek, olyan halkan osonok, mint egy betörő kb és arra is felébred?
2016. júl. 18. 11:25
 6/6 anonim ***** válasza:

Füldugó.

Hajlandó engedni, van igénye arra, hogy megszokja? Ha eleve elzárkózik minden változtatástól és csak az irányítás megtartása végett követeli meg ezt a sok hülyeséget, az baj. Én is vidékről költöztem fel egy tízsávos út mellé, két hétig alig aludtam, aztán megszoktam és nem volt baj. Próbáljátok meg élhető mederbe terelni az alvást, még ha szenved is egy kicsit. Ha elég álmos lesz, majd elalszik :D. Plusz akár orvossal is beszélhetne, hogy nincs-e valamilyen alvásproblémája.

2016. júl. 18. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!