Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A férjem titokban le fényképez...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férjem titokban le fényképezett . Szerintetek ez belefér?

Figyelt kérdés

1,5 éve vagyunk házasok . reggel azon kaptam, hogy bugyiban fekszem és fotóz . Mikor megkérdeztem mit csinál , letagadta . Akkor mondta el , mikor ki keltem magamból es megütöttem, hogy tuti megcsal azert titkolozik.


Nekem nincs akkora igényem a szexre, mindig is ezen vitáztunk . Tudom hogy hiányzik neki, hogy odamenjek hozza es kezdeményezzek. Mondta többször hogy jolesne neki ha szexi üzeneteket küldenék neki, vagy csak kezdeményeznek en is nem csak o . Sokszor visszautasítom , ellokom magamtól. Ezeket azert írom le, hogy képben legyetek.


Ma nagyon csúnyán bántam vele , véraláfutások lettek a karján annyira megmardostam. Azt mondja magának csinálta a képet, hogy ne legyen az , hogy minden este vitázunk a szexen ..


2016. júl. 20. 09:11
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
100%

persze, ha megakar csalni pont téged fotózgat :D


és mit kezdene a képekkel a megcsalás alatt?


A megcsalás arról szól hogy másik nőről álmodozik, másik nőt fényképez, másik nővel szexel, másik nőnek vesz ajándékot

2016. júl. 20. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
93%

Sztem nem veled van a baj, hanem a férjeddel.

Mi a francért vett el egy ilyen nőt?

Minek venne el bárki egy ilyen élettelen, dughatatlan, idegbeteg kórót?

Aki ilyet tesz, az nem normális ember, szóval a kérdés az, hogy minek maradnál együtt egy ilyen nem normális emberrel?

2016. júl. 20. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
Nem vagy konplett.. orulj Neki h kivan es ha te nem kivanod Rád èlvez nem mas nőkre. Lehet h fura vagyok, de a te helyzetedben ezen mosolyogtam volna..
2016. júl. 20. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
100%

te ugyanaz vagy, akinek főzés közben alányúlt a férje, és pofán vágtad?

szerintem te csak troll vagy és szándékosan borzolod az idegeinket ezekkel a kamu kérdésekkel. remélem.

2016. júl. 20. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:

Az rendben van, hogy kevesebb az igényed a szexre, de nem lehet, hogy valami nem úgy működik már köztetek ahogy kéne?

Valószínűleg hiányzik neki és mivel nem kezdeményezel, így valószínűleg egy következő masztit a Te fotódra akarta csinálni.


De az eltérő igény már előtte tudtátok... minden tökéletes a kapcsolatotokban?! De őszintén..

2016. júl. 20. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez kamu, kitaláció. Nincs ekkora sík hülye görény nőszemély a bolygón, mondom ezt nőként.
2016. júl. 20. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 A kérdező kommentje:
Nem kamu egyébként , annyi az ,,átverés" hogy en vagyok az elszenvedő fél.. Azert írtam ki a kérdést a feleségem nevében , mert igy több esélyt lattam arra , hogy a védelmébe keltek, hátha megis velem van a gond .. De szerencsére nem igy történt . Szóról szóra igaz minden amit leírtam . Ezeken felül sok sok dolog van amit eltűrtem neki, viszont ez nagyon betett.. Ha kezdeményezek sokszor ellok , amitől az önbizalmam is kezd alább hagyni . Nem szépen utasít el, hanem durván van hogy megsértődik azon, hogy mar megint próbálkozom ... Köszönom a válaszokat . Ne haragudjatok a szerep csere miatt . Nagyon rendesek vagytok , szerintem elválok ..
2016. júl. 20. 11:34
 18/21 Költőnő? ***** válasza:
Szép kapcsolat. Sok értelme is van.
2016. júl. 20. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
48%
Más módon kellett voolna a csere. A nő fotózza a férfit, és kap egy maflást. Akkor mindenki azt írta volna, hogy ne fotózz és nem ver meg.
2016. júl. 20. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 Noblesse Oblige ***** válasza:
70%
Én most nagyon megsajnáltam a férjet... se szex, se szexi kép, csak a verés és elutasítás... Mondjuk én nem értem mi volt egyáltalán a közös bennetek?
2016. júl. 20. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!