Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ennyire nem tisztel a párom?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ennyire nem tisztel a párom?

Figyelt kérdés

Sziasztok! :)


Én és a párom alapvatően jó párost alkotunk, megértjük egymást, megbízunk egymásban, de ami a legfontosabb nagyon szeretjük egymást.


Viszont az számomra igen csak nagy probléma, hogy az én dolgaim mindig legutoljára maradnak.

Ő folyamatosan arról beszél, hogy ő hogy fog dolgozni, mit vesz legközelebb a gépéhez, kinek fog éppen akkor megbízást teljesíteni, stb.

Amikor én beszélek arról, hogy milyen újabb termékekre találtam, amikor majd nyaralunk milyen ötleteim vannak, akkor rögtön lehurrog, hogy minek agyalok ennyit.


Múltkor éppen gyertyafényes vacsorát csináltam neki, akkor is csak a munka volt az első...

Nem az, hogy milyen volt a hét, vagy hogy velem mi van...

Úgy érzem nem létezem, csak vagyok neki.

Nemrégiben ugyanígy mondta mondta mondta mondta és mondta ezt a melós dumát, és már annyira felidegesített, hogy megkérdeztem: "Ne haragudj! De te igazán nem tudsz mással foglalkozni?".

Erre jött a válasz: "Jól van b'meg! Mi a bajod velem?".


Én meghallgatom szívesen, bármit elmondhat, engem nem zavar, de egyszerűen úgy érzem ki vagyok szorítva ebből a kapcsolatból.



Mit kellene tennem?

Ennyire nem tisztel vagy mit csinálok rosszul?



2016. júl. 20. 18:33
 1/3 anonim ***** válasza:
Szakitani vele.
2016. júl. 20. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ez nem tisztelet kérdése. A "párod" önmagával alkot párt. Te csak ugy ott vagy ha éppen üriteni akar. Vedd már észre!
2016. júl. 20. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Isten ments egy ilyen pasitól.
2016. júl. 21. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!