Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 38 évesen szülnél olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

38 évesen szülnél olyan kapcsolatba, ami nem működik?

Figyelt kérdés

Nincs még gyerekem és ha belegondolok,hogy ketyeg az óra...

Új kapcsolat,megint idő míg kiismerjük egymást,ami nekem már nincs.

A mostani párommal elvagyunk,de iszonyú vitáink vannak néha,és nem szeretem,nem kívánom már.Viszont tudom,hogy jó apa lenne és megtenne mindent értünk.

Csak normális választ kérek!


2016. júl. 21. 19:40
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
0%

Szulnek. Legabb a gyerek meglegyen. Nincs mar idod kedobb szulni. A pasit meg raersz megnevelni vagy cserelni. Lehet boldogabb lesz a gyerek miatt.

N

2016. júl. 21. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
100%

Nincs az az isten!


Ezzel az erővel keress valami jó génekkel rendelkező kant, és csináltasd fel magad. Pont ugyanaz a végeredmény: lesz gyereked, csak apa nélkül nő fel.


Az a férfi NEM fog a gyerek miatt a kapcsolatban maradni, ha VELED nem működik. Erre gondolj, mikor döntesz.

2016. júl. 21. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
100%

A gyerek érdekét is nézd már légyszi, ne csak a saját önös érdekedet.


A gyereknek pozitív mintára van a szüksége. Tőletek milyen mintát fog látni, ha állandóan marjátok egymást és nem harmonikus a kapcsolatotok, majd hogy nem két idegen vagytok egymás számára néha intimitás nélkül?


A gyereknek két szerető szülőre van szüksége, akik szívből szeretik egymást.

Ez nálatok nincs meg. Inkább keress egy másik férfit, aki mellett minden tökéletes lehet.

2016. júl. 21. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
27%
38évesen egyáltalán nem szülnék már.......
2016. júl. 21. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
19%

Én szülnék, mert tényleg lehet, hogy kifutsz az időből.

Lehet, hogy más ideális kapcsolatban esik teherbe, ahol megfelelő lenne a továbbadott minta, de ott is fenn áll a veszélye, hogy ez megváltozik. Akár a szülés után közvetlenül, akár később. Mint ahogy itt is lehet változás, és az is lehet, hogy egy idő után szétmentek. Majd találsz olyat, akivel ideális mintát mutatsz a gyerekednek. A körülmények mindig változhatnak, minden irányba.

2016. júl. 21. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
100%

Nem, abszolut nem szulnek sot ha ilyen lenne a helyzet en otthagynam meg akkor is, ha az atmeneti egyedullet ijeszto. Ezerszer inkabb a szingli let mint egy rossz kapcsolat, mi tobb semmirol nem kestel le.


Az egyik baratnom 42 evesen szult, koszoni jol van, persze az ora ketyeg de a gyereknek egy jo csaladban van a helye:-)Inkabb hagyd el, keress olyat akivel boldog vagy es ugy szulj gyereket mert igy nem erdemes. Se neked nem jo, se a gyereknek kesobb.

2016. júl. 21. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
Dehogy is szülnék! Ha már most vitázik veled a párod, akkor a szülés után még többet fog. Egy gyerek még a jól működő kapcsolatokat is szét tudja zilálni, mert egyáltalán nem olyan egyszerű a gyereknevelés, mint ahogy azt a mesékben beállítják! Egy rossz kapcsolaton meg csak még inkább rontani fog. Ráadásul nem csak veled fog vitázni, hanem a gyerekkel is, amikor az nagyobb lesz.
2016. júl. 21. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:

Ezzel az erővel már rég szülhettél volna gyereket, ha neked nem fontos, hogy olyannal vállald ezt, akivel minden megfelelő.

Direkt nem azt írtam, hogy tökéletes, mert olyan nincs.


De úgy, hogy még csak nem is kívánod... ehhez képest vele akarsz szexelni életed hátra lévő részében. Mert ugye számítasz rá, mint jó apára, aki mindent megtesz, cserébe azért neked is "illik" megtenni ezt-azt.

A vitázások után én inkább azon gondolkodnék, miért vesztegetem a drága időm valakivel, akit nem szeretek.

Azt nem értem, miből gondolod, hogy aki rossz társ, az jó apa lenne.

2016. júl. 21. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
35%
Hát, nehéz kérdés. Kérdezd meg a párod, hogy mit gondol erről, azért az a gyerek az övé is lesz. Ha valóban támogat, és akarja a gyereket ő is, akkor persze, szüljél. Nem előírás, hogy rózsaszín ködös szerelembe kell születnie a gyereknek, de megfelelően szerető háttér legyen mögötte mindenképpen.
2016. júl. 21. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
Nem vagyok álszent, lehet, hogy önzőség de én azt hiszem szülnék. Lehet, hogy több lehetőséged nem lesz. A többi válaszolónak ledig: Lehet, hogy ez a gyerek nagyobb szeretetben fog felnőni mint sokan, akkor is ha végül szétmennek. Az meg, hogy miért nem szült akkor eddig valakinek..Azért egy ideig reménykedik az ember, hogy rátalál a szerelem és családja lesz stb.
2016. júl. 21. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!