Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 38 évesen szülnél olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

38 évesen szülnél olyan kapcsolatba, ami nem működik?

Figyelt kérdés

Nincs még gyerekem és ha belegondolok,hogy ketyeg az óra...

Új kapcsolat,megint idő míg kiismerjük egymást,ami nekem már nincs.

A mostani párommal elvagyunk,de iszonyú vitáink vannak néha,és nem szeretem,nem kívánom már.Viszont tudom,hogy jó apa lenne és megtenne mindent értünk.

Csak normális választ kérek!


2016. júl. 21. 19:40
1 2 3
 11/23 Költőnő? ***** válasza:
77%

Röviden és velősen; nem.

Sosem pártoltam az öncélú gyermekvállalást.

Nomeg aztán aki a saját sorsáért képtelen felelősséget vállalni, az enyhén szólva is kérdőjeles, hogy egy másik emberért tudni.

A mintákat, az eltanlt megalkuvást ne is említsem. Hogy akarod átadni neki például az egészséges intimitást, ha már az anyatejjel a hazugságot issza magába?

Vagy elmondod majd neki amint tudára eszmél, hogy apádat már nem szerettem, nem szeretem ma sem, csak megdugattam magam vele, h te legyél?

Vagy miféle verzió lesz ?

A gyerekek érzik ám a hamisságot. Még ha tudat alatt is, de érzik.

Ezért nem ajánlják pl a szakemberek, hogy felek pl csak a gyerek miatt maradjanak együtt.

2016. júl. 21. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
0%
A helyedben megszűlném a gyereket mivel tényleg ketyeg az a bizonyos óra....a pasit meg hanyagolnám hisz csak rosszat tudtál elmondani a kapcsolatotokról.... úgyan minek ragaszkodnál a rosszoz mikor nem az az emberek célja hogy boldogtalanok legyenek.
2016. júl. 21. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
62%
Önzőség vagy sem,én abban az esetben szülnék,ha egyedül is fel tudnám nevelni,ha úgy alakul.Ne legyünk már ennyire képmutatóak,igenis lehet boldog és teljes élete egy elvált szülők gyerekének is.Az anyaság csodállatos érzés,ha teheted,ne hagyd ki!
2016. júl. 21. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
39%

#13


"Ne legyünk már ennyire képmutatóak,igenis lehet boldog és teljes élete egy elvált szülők gyerekének is."


Hogyan lehet teljes élete, ha csak egyik fél neveli fel őt? Pl. csak az anyja neveli leginkább, mert az apa leginkább hétvégi szülő lesz? Az apai mintát honnan fogja látni? Majd azt is az anyjától? Igazad van, egy anya tényleg hiteles lesz apa-férfi szerepben!

Gratulálok!

2016. júl. 21. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
62%
14-esnek: ma már a gyermekek több mint fele házasságon kívül születik, de a házasságok fele is válással végződik. Ez a realitás.
2016. júl. 21. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
Azt hittem ez csak vicc de látom nem. Csak gratulálni tudok! Persze lehet rá esély hogy minden szép lesz de elég kicsi. Csak tudod a pasinak is kellene hogy legyen beleszólása! Ugye?
2016. júl. 21. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:

Férfi létemre, a nem-et válaszolókkal értek egyet.

Mire fel? Gondolsz a gyerekekre?

Új kapcsolatra, még mindig van időd, látok 40 éves nőket is, akik kapcsolatot keresnek maguknak, úgyhogy sosem késő.

Jó - jó, 50 felett már más a helyzet, de te még nem tartasz ott.

2016. júl. 22. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
Egy nem működő kapcsolatba sehány évesen nem szülnék!
2016. júl. 22. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
Akinek az apja kamionozik vagy külföldön dolgozik,mennyivel teljesebb életet él?csakmert papíron házasok a szülők?úgyanúgy alig látja az apját.Vagy ahol iszik,játékgépezik,nem dolgozik apuka?az aztán az igazi apa minta!Ha hétvégene látja,de minőségi időt tölt apuka a gyerekével,igenis ott az apaminta.Vagy ha van nagypapa,nagybácsi,fiú testvére a kérdezőnek.
2016. júl. 22. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
És mégha rögtön talál is valakit,lehet a új pasi még nem egyszerre akar gyereket,vagy tegyük fel akar,de mi a biztosíték h egyszerre teherbeesik.Sok fiatal is évekig próbálkozik,mire sikerül.
2016. júl. 22. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!