Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 38 évesen szülnél olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

38 évesen szülnél olyan kapcsolatba, ami nem működik?

Figyelt kérdés

Nincs még gyerekem és ha belegondolok,hogy ketyeg az óra...

Új kapcsolat,megint idő míg kiismerjük egymást,ami nekem már nincs.

A mostani párommal elvagyunk,de iszonyú vitáink vannak néha,és nem szeretem,nem kívánom már.Viszont tudom,hogy jó apa lenne és megtenne mindent értünk.

Csak normális választ kérek!


2016. júl. 21. 19:40
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
En a sajat helyzetemet es hatteremet tekintetbe veve szulnek gyereket akkor ha bar a kapcsolatom haldoklik, de azert az apa elfogadna hogy apa lesz. Mondjuk en kozel lakok a csaladomhoz, rokonokhoz, ugyhogy jo gyerekkora es elete lenne. En elmondanam a paromnak hogy szeretnek anya lenni es mivel a kapcsolatunk nem mukodik, talan jo viszonyban kellene elvalnunk ha a gyerek megszuletese sem valtoztat semmin. Az ora valoban ketyeg. En 34 eves vagyok de mar en is kezdek aggodni. Attol nem tartanek hogy par nelkul maradok, egy gyerek nem akadaly a parkeresesben. Remelem sikerul meghoznod a neked megfelelo dontest. Szerintem mindenkeppen lekellene ulnod a paroddal ezt atbeszelni, mert lehet hogy o is szivesen lenne apa fuggetlenul a parkapcsolatotoktol.
2016. júl. 22. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
Mindenképpen! Hármat is!
2016. júl. 22. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

A párom is nagyon szeretne gyereket,ő boldog velem,én vagyok boldogtalan mellette.

Az anyagi hátterem megvan,saját házam van,saját autóm,és nincs semmilyen hitelem.

2016. júl. 22. 19:42
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!