Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Komolyan ennyire rossz nektek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Komolyan ennyire rossz nektek lányok, ha a párotok szakállat növesztett? Igénytelennek vélitek?

Figyelt kérdés

Rendben.. 19 éves vagyok, talán fiatal vagyok hozzá, de a részemmé vált, és úgy szeretem, mintha a saját gyermekem lenne. Megy a vita hetek óta, hogy nem akar velem mutatkozni, mert csúnya vagyok már, borotválkozzam meg...

De tényleg nem az a csúnya pelyhes szőröm van, hanem dús, sötét.

Nem értem, ez olyan mintha a ti hajatok vágnák kopaszra...



2016. júl. 21. 21:48
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:

[link]


pont ilyen, csak kicsit hosszabb.

2016. júl. 21. 22:39
 12/18 anonim ***** válasza:
Nem,nekem kifejezetten bejönnek a szakállas férfiak.
2016. júl. 21. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
0%

Csatlakozom az egyik kommentelőhöz, amelyik férfi nem visel szakállat, az nő. Én csak olyan pasikat vettem észre, akiknek volt arcszőrzetük. A barátomnak is gyönyörű szakálla van. ♥

Ne add fel a férfiasságodat!

2016. júl. 21. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 Sunshinedoll ***** válasza:
Én abszolút szakállpárti vagyok. Bár mondjuk ha az illető nem mossa és ápolja rendesen, az undorító.
2016. júl. 22. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:

Nekem rossz lenne, ezért sem ismerkedtem szakállás pasikkal. Ha a barátom kitalálná, hogy meg akarja növeszteni, akkor nem repesnék az örömtől.

Ha már szóba hoztad a kopaszságot. Hogy éreznéd magad, ha összejössz egy dús, hosszú hajú lánnyal, így ismerted és szeretted meg, erre egyik nap kitalálja, hogy mától kopasz lesz? Mert ugyanaz a kaliber a két dolog. A barátnődben is ez játszódhat le. Összejött egy olyan pasival aki tetszett neki, erre most meg szembetalálja magát egy olyannal, aki már nem az esete.

2016. júl. 22. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 A kérdező kommentje:
Utolsó. Mindig is volt szakállam, csak rövid. Az utóbbi 3 hétben növesztem.
2016. júl. 22. 08:59
 17/18 anonim ***** válasza:

Nekem személy szerint ez a fazon már nem tetszik, de ez teljesen egyéni dolog. Ha eddig is volt szakállad, egy szava sem lehet, egyrészt, másrészt meg a saját testével mindenki azt csinál, amit akar. Gondolom, te sem mondod meg, hogy milyenre fesse a haját.


Egyébként, igénytelennek ugyan nem tartom a szakállat (ha nem csövesbozontról van szó, hanem foglalkozik vele az illető), de részemről nem kedvelem. Érzékeny az arcbőröm, ha párom nem borotválkozik, még egy normális csókot se tudok neki adni. És hiába férfiasabb úgy, saját maga szerint is, és szerintem is, egyszerűen nem tudom elviselni. Ez van.


Viszont te hasonló gondot nem írtál, tehát ha itt csak a tetszik-nemtetszik dologról van szó, akkor ülj le a barátnőddel, magyarázd el neki, hogy a saját szőrödet hagyja rád, nem leszel rosszabb ember a szakáll mögött sem.

2016. júl. 22. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Számomra a szépen ápolt szakáll az egyik lehető legszexibb dolog egy férfin, több olyan nőt ismerek, akinek szintén.. ahány ember, annyi ízlés.
2016. júl. 22. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!