Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti mennyire fogadjátok meg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mennyire fogadjátok meg mások tanácsait a saját párkapcsolatotokkal kapcsolatban?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Az érdekelne, hogy ti mennyire fogadjátok meg a tanácsokat idegenektől, barátoktól, rokonoktól a tanácsokat.

Tehát ha mondjuk egy ismerős mondja, hogy szerinte:

- kedvesebbnek kellene lenned

- nem kellene ennyit költened rá

- nem kellene ennyi időt együtt töltenetek

- többet kellene együtt lennetek

...


Ti ezeket a tanácsokat mennyire fogadjátok meg, vagy elgondolkodtok e rajta...


23F


2016. júl. 22. 08:53
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Ha halgattam volna keretlen tanacsokra,mar reg nem lenne meg a kapcsolatom.
2016. júl. 22. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 Sunshinedoll ***** válasza:

Ha nem kérem ki valakinek a véleményét, akkor fogja be a száját, és maradjon ki a kapcsolatomból.


Ha kikérem, akkor max fontolóra veszem, de úgyis én hozok végleges döntést.


A fenti kérdésekkel kapcsolatban viszont nincs szükségem tanácsra, majd én eldöntöm, mennyi időt akarok, szeretek eltölteni a párommal.

2016. júl. 22. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!