Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Egy lánynak ilyen tulajdonságo...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy lánynak ilyen tulajdonságokkal mennyi eséllyel lehet tartós, komoly kapcsolata?

Figyelt kérdés

A szóban forgó lány 19 éves és több problémája is van több téren, és ezek közül nem egy elég meghatározó tud lenni egy ilyen kérdéseben. Minden problémát, hátráltató tényezőt felsorolok az összes kategóriából, mert egészségi, pszichikai, magánéleti, iskolai, önbecsülési problémái is vannak.

Ezek a következők: Érintés fóbiája van, egy-két kivételtől eltekintve szinte hozzá érni sem lehet, csak ha megengedi, vagy ha ő kezdeményez, ezek nagyon ritkán vannak, a kezét sem szabad megfogni rögtön elrántja. Az utóbbi több év alatt, nagy nehezen sikerült fejben elérnie, hogy találkozáskor és elköszönéskor váltsunk egy-egy szájra puszit. Csók az teljesen kizárt, a nyálat sem bírja. Ha ezek rosszkor következnének be rohamot is kaphatna. Alkohol hatására ideiglenesen egy picit ez oldódik, ha többet iszik akár jelentősen, persze szintén ideiglenesen.


Nagy önbizalomhiánya van, ezt be is vallotta, két évig járt egy nagyon rossz fiúval, egy konkrét okot most sem tud mondani, hogy mi volt vele jó a két év alatt. Csak ami kiderült, kétszer csalta meg a fiú, lehet volt egy harmadik is, de azt a lány már nem tudta bebizonyítani. Ennek már utánanéztem, az önbizalom hiányosok azért tesznek folyamatosan rossz döntéseket, vagy rossz emberrel vannak, mert tudat alatt úgy hiszik nem is érdemelnek jobbat.

Volt még két kapcsolata, de mindkettő két, max. három hétig tartottak, mindkettőnél a fiúk szakítottak.

Soha nem volt sok barátja, facebook-on csak azért igazol vissza vad idegen fiúkat, férfiakat akár Ausztráliából is, hogy gyűljenek a like-ok. Ezt is ő maga mondta. A profilképénél jelenleg 608 like van, nem győzi köszöngetni alatta a kommenteket sem, tobzódik bennük.


Gond van a pajzsmirigyével is, korábban elég sovány volt, most meg elég telt lett. Mutatott egy 2012-es képet a mobiljában, nem akartam elhinni hogy ő az. Tehát a hirtelen fogyás és hirtelen hízás is pipa.


Panasza van a szívére is, időnként eléggé fáj neki, továbbá sokszor megy a hasa, valamikor hánynia kell, van amikor nagyon éhes, van amikor egész héten csak szendvicsen él.


Alvászavara van, csak nagyon későn tud elaludni, ha elalszik akkor már minden oké, akár délig is elalszik.

De nem egyszer megszakított alvásokkal alszik, látom, hogy hajnali egykor fent van facen, háromkor már megint fent van. Ebből jön a következő probléma, a sok igazolatlan hiányzása miatt nem tudták osztályozni (ugye az elalvás miatt), és kirúgták az utolsó évében a suliból. Tehát a 8 általánoson kívül rendes iskolai végzettsége sincs. Bár amúgy sem volt jó tanuló. Bár nem rég elvégzett egy szociális gondozó és ápolói szakmát.


Már több mint egy éve van egy cseresznye nagyságú gumó a hüvelyében, és ha mondjuk alkohol hatására ideiglenesen képes lenne a szexre, a gumó miatt nagyon fáj neki az aktus.


Biszexuális, jobban is vonzódik a lányokhoz mint a fiúkhoz.


Facebook-on nem szereti kitenni, hogy kapcsolatban van.


Jelenleg sikerült varrónőként elhelyezkednie, mert nem volt elvárt iskolai végzettség, de anyagilag is nagyon rosszul áll, ahogy a szülei is, van amikor étel nincs elég otthon.


Kb. ennyi. Szerintem a legneccesebb az érintés fóbia, és az önbizalomhiánya miatti viselkedés, rossz és bizonytalan döntések sorozata, érzelme elég labilis.


A végére elárulom, hogy valójában mi a helyzet. Ez a lány fél évig a barátnőm volt, de szakított velem, de furcsa mód, ezen problémák ellenére is beleszerettem, tudomásul vettem őket, és elfogadtam úgy ahogy van.

Én pedig abban reménykedem, hogy összejöhetünk még, én még nem adtam fel, de nem keresem, most kivárok, hadd hiányozzak neki, ilyenkor idő kell, férfi módjára összeszedem magam és nem könyörgök neki, nem keresem.


A kérdéssel kapcsolatban pedig ami a legfontosabb: Tartós kapcsolatra mennyi az esélye neki? Szerintem kis időre tuti, két-három hetes kapcsolatai amúgy is voltak már, a két éves meg semmibe sem nézte a fiú, szerintem két megcsaláson kívül valójában rommá csalta a háta mögött.

Abban reménykedek, hogy nemigen lesz tartósan jelentkező, más amikor facen- látok egy képet róla, és begyűjt több mint 600 like-ot, és más amikor személyesen találkozva megtudom, hogy nincs érintés, nincs csókolózás, ahogy nagyjából gondtalan magán élet sem neki. Ugye ezeket már nem írja a képekhez....


Jöhetnek a gondolatok, tapasztalatok, tanácsok is természetesen, bármi amit jónak láttok.

Mindezt normális megközelítésben persze.


25/f



2016. júl. 22. 11:16
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Erre most mit lehet mondani? Tízes skálán 1 az esélye. Az az igazság, hogy még a jóval kevesebb problémával küzdő lányok sem találnak barátot.

Egy lehetőség van, az pedig, hogy a szintén fogyatékossággal küszködő emberek közt keresgéljen. Ott találhat elfogadó partnert.

2016. júl. 22. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Egyrészről le a kallappal előtted. Másrészről meg hülye vagy, hogy ilyen nőt akarsz bevállalni.


Bármelyik is az ok minden tiszteletem.


23/F


Lányok, ez előttetek is példaként lebeghetnie, amikor a nagyontökéletes pasi csak az elóg jó. Egy normális, rendes, átlagos pasi meg kell a fenének. Egy ilyen srác, mint a kérdező... Bármit megtenne a boldogságotokért...


23/F

2016. júl. 22. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
61%
Van esélye, ha képes fogadni a srácok közeledését. Ellenben egy fiúnak/férfinak ilyen paraméterekkel nulla esélye lenne minden nőnél.
2016. júl. 22. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Nagyon köszönöm az eddigi válaszokat, sokat segítettetek!


1. válaszolónak: Tökéletesen leírtad a lényeget, minden szavaddal egyetértek. Abban azért reménykedek, hogy nem a hasonló egészségi állapotú fiúknál próbál szerencsét, egy szóval nem valaki másnál, hanem hogy egyszer még visszatér hozzám.


2. válaszolónak: Nagyon köszönöm az elismerésedet, ez most a jelenlegi helyzetemben tényleg jól esett.

Igazából mivel beleszerettem így számomra már csak a háttérben vannak jelen ezek a negatívumok, így ebből a szempontból különösebb problémát nem okoznak.

Tudod nagyon tetszik a belsője, a kisugárzása, maga az összkép. Senki nem tud úgy rám mosolyogni mint Ő, senki nem tud úgy mosolyogva megkérdezni egy étterem előtt, hogy "Eszel velem gyros-t pitában?" és a többi. Nagyon hiányzik.


3. válaszolónak: Egy férfinak biztos, még negyed ennyivel is. Igen, ezt elfogadom, de az egy dolog ha egy srác közeledik hozzá, még az is ha ő ezt tudja fogadni, kezelni, itt az lenne a nagy kérdés, hogy az adott srác meddig maradna mellette amikor ezekre sorban fény derül, tudna e így tartósan kapcsolatot ápolni vele.

Én magamat illetően reménykedem.


Mégegyszer köszönöm a válaszokat, nagyon sokat segítettetek, mindenkinek ment a zöld kéz természetesen :)

2016. júl. 22. 21:28
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Nőként mondom,hogy azt vettem észre,hogy a legtöbb pasi nem akar apáskodni,inkább azt szeretik,ha egy nő anyáskodik felettük-bár erre egy egészséges pszichéjű férfi nemet mond-.Evolúciós okok miatt szerintem jobban jár,ha vár egy nála 5-10 évvel idősebb szociális munkás férfia,vagy egyéb más foglalkozásúra,aki így foglalkozik emberekkel és ez neki tényleg nem teher.Mert egy korabeli pasi már kevesebb defekttel nem fogad el egy nőt,nem,hogy ennyivel.
2016. júl. 31. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező, ez a nő pszichiátriai beteg, nem kicsit. De te sem vagy egész, ha azért reméled, hogy nem talál senkit, hogy visszamenjen hozzád.

Amúgy meg ne sajnáld olyan nagyon. Eléri magának, amit akar. Hatszáz lájk, rajongó volt pasi, játszmák...

2016. júl. 31. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nem sok, és ebbe te is beletartozol. Lehet, hogy most még szerelmes vagy és elnézed ezeket, de egy idő után már hiányozni fog az ami a férfiak szerint nekik jár és akkor bizony majd szépen otthagyod vagy megcsalod, mert élni akarsz és tapasztalni, és mindketten jó csalódottak lesztek.
2016. aug. 8. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Az a baj, hogy túl sok ez.

A face függősège egy dolog, idegesîtőbb talán ez az önbizalomhiány miatt akar idegeneknek tetszeni de ha ki îrja, hogy veled van nem kap annyi figyelmet. Ez mondjuk sèrtő szerintem, hogy ez a semmi fontos de te pedig nos...elvagy fogadva.


Nem fog èletkèpes fizetèst találni magának îgy nem lehet vele ilyenre alapozni, hogy közös èlet.

Ha nem csókolhatod meg, nem lehet vele semmi belsősègest kialakîtani akkor ismèt nincs közös lehetősèg.


Nem látom benne a problèmákat mi ellensúlyozza? Azt îrod szereted de mièrt? Mi köt hozzá ami belőle jó, hosszútávon mellettetek állna èrvkènt?


Ha ronda vagyok úgy is nèzhetjük van egy leányzó aki elèg buta volt, hogy az alvásproblèmáira nem kèrt segîtsèget s hagyta odáig fajuljon a dolog, hogy nincs miatta iskolai vègzettsège.

Tud egy komoly mentális gondjáról amit nem kezeltet mert fogadják el ès kèsz nem èrdekli másiknak ez megfelel-e.

Tud egy cisztáról amit megint nem îrtad bár.it is kezdene vele, hogy megoldódjon.

Ott voltál neki, igazodtál hozzá ezt nem èrtèkelte csak a virtuális pasikat s felse válalt se itt se fizikailag sehogy. Az ilyen a szűzkur.a

2016. aug. 8. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

5. válaszolónak: Igen, talán egy jóval idősebb, gondoskodóbb típusú férfinál esetleg lenne esélye, viszont annak a férfinak nagyon kell szeretnie, hogy sokáig, tartósan megmaradjon mellette.


6. válaszolónak: Csak azért mert nem talál majd senkit nem is hiszem hogy vissza jönne hozzám, de a sorozatos kudarcokkal együtt az idő is telik majd, és ez idő alatt lesz ideje elgondolkodni, hogy ki az aki előtte ott állt mellette. Én legalábbis ezt gondolom, de ez majd eldől. Azért a facebook-os like-ok közel sem jelentik azt, hogy amit eltudna érni magának az végtelen lenne, a képen külső alapján lehet kellene nekik, de tartós kapcsolatra már nem biztos.


7. válaszolónak: Az tény, hogy szerelmes vagyok, de jelenleg úgy érzem, hogy nem tudnám megcsalni vagy elhagyni később sem, én kitartanék mellette.


8. válaszolónak: Igen, ezt elismerem, hogy ezek valóban rosszul estek, az hogy nem akarta kitenni a kapcsolatunkat az egy dolog, de legjobban az fáj, hogy én igazodtam hozzá, elfogadtam amilyen és erre szakított velem, úgy ahogy írtad.

Ami legjobban hozzáköt, úgy összességében a kisugárzása, sok aranyos lány van, de így aranyos csak ő tud lenni, és a mosolya tetszik még nagyon. Meg vele nemcsak mint barátnő lehetett beszélgetni hanem mint baráttal, haverral is. Szerintem az utóbbi rengeteg kapcsolatból hiányzik, nálunk ez is megvolt. Tehát több minden tetszik benne egyszerre.


Köszönöm nektek is a válaszokat, most is természetesen mindenkinek ment a zöld kéz :)

2016. aug. 23. 16:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!