Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nő vagyok, a férfi páromról...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nő vagyok, a férfi páromról pedig kiderült, hogy biszex, szerintetek működhet?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Óriási dilemmában vagyok. Úgy érzem, hogy megtaláltam azt a férfit, aki kiegészít, a kapcsolatunk nagyon jól működik, mindent meg tudunk beszélni, azonos a világképünk, a szexben is hasonlóak az igényeink.


DE. Kiderült, hogy biszexuális. A libidója az egekben, ráadásul kísérletezgető típus is, úgyhogy rengeteg nővel, rengeteg férfival volt már együtt. Nagyon durva dolgokban is benne volt.


Szerintetek működhet ez hosszútávon? Vajon egy ilyen ember férjnek, apának való lenne-e? Akinek van tapasztalata, nagyon kérem, írjon, akár privátban is. Előre is köszönöm! (26/L és 32/F)



2016. júl. 22. 19:39
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
46%
Te tudod, hogy van-e kedved bekapni amivel elötte egy F farában turkált.
2016. júl. 22. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 A kérdező kommentje:
Az a félelmem, hogy nem leszek neki "elég". Ha megfeszülök, akkor sem tudom azt nyújtani neki, amit egy férfi tud... Vajon van-e ennek jövője, vagy mindenképpen meg fog csalni előbb-utóbb?
2016. júl. 22. 19:54
 3/23 anonim ***** válasza:
67%

"Te tudod, hogy van-e kedved bekapni amivel elötte egy F farában turkált."


Miért, ha egy másik nőében, esetleg a sajátjában turkált az a testrész, az nem jelenthet ugyanilyen gondot?


Párszor megfordult már a fejemben hasonló kijelentéseket olvasva, hogy aki eleve ilyeneken gondolkodik, annak milyenek lehetnek a tisztálkodási szokásai.

2016. júl. 22. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
92%
Neked kell megismerni és eldönteni hogy ő férjnek, apának való-e... nekem semmi bajom azzal ha egy pasi biszex, de az kizáró ok lenne ha a libidója az egekben meg millió emberrel együtt volt már előttem. Az ilyennek a szex a legfontosabb szerintem, nem a kapcsolat és hasonlók.
2016. júl. 22. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 A kérdező kommentje:
Utolsó, én is valahogy így gondolom... azt elfogadom, hogy biszex. Ami zavar: szexéhes, és mindenfélében benne volt már.
2016. júl. 22. 20:06
 6/23 Bence_ ***** válasza:
72%

Első körben menj el egy std szűrésre.

Ha kevés leszel neki az abból fog fakadni, hogy maga sem tudja mit szeretne. Keres, kutat. Igyekszik megismerni magát.

Alap esetben azért van veled mert veled jó, te vagy a társa. Pont az egyediséged miatt választott téged.

Gyereketek akkor legyen ha ezeket a dolgokat megtudjátok beszélni?

Félelmedről beszéltél már vele?

2016. júl. 22. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 A kérdező kommentje:
Igen, beszéltünk ezekről. Van egy olyan félelmem is, hogy mi van, ha csak azért kellek, mert gyereket tudnék neki szülni... Sajnos a bizalmam kámforrá vált, amikor kiderült ez, merthogy egészen eddig hazudott... (Lassan egy éve együtt vagyunk már)
2016. júl. 22. 22:40
 8/23 anonim ***** válasza:
57%
A hazugság azért kissé túlzás. Nem kis bátorságra vall hogy bevallotta. Arról nem beszélve hogy már csak idő kérdése míg a 3-as felállást feldobná. Ez a túlontúl éhség nem kecsegtet sok jóval. Ha te is hasonló gondolkodású lennél még lehetne ezt a dolgot realizálni.
2016. júl. 23. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 A kérdező kommentje:
A bátorságát elismerem, sőt: tudom, hogy nagy bizalom kell ahhoz, hogy ezt bárkinek is elmondja. De nem elhallgatta ezt a dolgot, hanem hazudott. Én eredetileg arra gyanakodtam, hogy homoszexuális, majdnem el sem kezdődött emiatt ez a kapcsolat anno, de ő égre-földre esküdözött, hogy nem így van.
2016. júl. 23. 06:50
 10/23 anonim ***** válasza:
30%
Szerintem működhet,ugyanúgy mint nálunk. Én is biszex vagyok,azonban a feleségem a mai napig nem tudja. Én teljesen külön tudom választani a családi életemet a szexuális érdeklődésemtől.
2016. júl. 23. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!