Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nő vagyok, a férfi páromról...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nő vagyok, a férfi páromról pedig kiderült, hogy biszex, szerintetek működhet?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Óriási dilemmában vagyok. Úgy érzem, hogy megtaláltam azt a férfit, aki kiegészít, a kapcsolatunk nagyon jól működik, mindent meg tudunk beszélni, azonos a világképünk, a szexben is hasonlóak az igényeink.


DE. Kiderült, hogy biszexuális. A libidója az egekben, ráadásul kísérletezgető típus is, úgyhogy rengeteg nővel, rengeteg férfival volt már együtt. Nagyon durva dolgokban is benne volt.


Szerintetek működhet ez hosszútávon? Vajon egy ilyen ember férjnek, apának való lenne-e? Akinek van tapasztalata, nagyon kérem, írjon, akár privátban is. Előre is köszönöm! (26/L és 32/F)



2016. júl. 22. 19:39
1 2 3
 11/23 Bence_ ***** válasza:
61%

Okkal írtam a szűrést!

Mert ameddig egyedül vagy addig "csak" az fertőződik aki veled össze jön. Ha titokban jár felre valaki akkor simán megfertőzi az otthon lévő párját.

Megcsalás egy dolog fertőzés egy másik.

2016. júl. 23. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
Nálunk működik,én is biszex vagyok,igaz már egy hónap után elmondtam a páromnak a megismerkedésünk után. Szerencsére nyitott annyira,hogy ha megbeszéljük,hogy olyasmira vágyom,akkor beszáll harmadiknak is...
2016. júl. 23. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 A kérdező kommentje:

Nem is konkrétan a biszexualitásával van bajom, valószínű nem is így kellett volna feltennem a kérdést, de kavarognak bennem a gondolatok, már aludni sem tudok...

Szóval ő nem egyszerűen biszex. Lassan kezdek rájönni, hogy ő szexfüggő talán...? Nagyon-nagyon-nagyon sok múltbéli partnerről beszélünk, és nem csak "sima" szex volt, hanem mindenféle felállásban, sok emberrel egyszerre, stb stb... Nem akarom jobban részletezni. (Rendszeresen jár szűrésre egyébként)

2016. júl. 23. 09:08
 14/23 Titusztitusz ***** válasza:
72%
Nem...És ha jót akarsz magadnak,akkor AZONNAL kidobod ezt az ürgét,és még a nevét is elfelejted...(Csak képzeld el azt a szitut évek múlva,hogy majd "megunja" az örökös "nővel való hálást",és kedvet kap majd újra a férfiakra is...Amire jó esély van...)
2016. júl. 23. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 Bence_ ***** válasza:
82%

Függőség itt a gond.

Aki függő az csak a saját igényeire van tekintettel.

2016. júl. 23. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 A kérdező kommentje:
És ha "megengedném" neki, hogy néha együtt lehessen férfiakkal is? A tudtommal, beleegyezésemmel.
2016. júl. 23. 10:02
 17/23 omba ***** válasza:
93%

"em tudom azt nyújtani neki, amit egy férfi tud." - ez a lényeg. Azt mondták ezekben gyakorlott holland barátaim, hogy ezt vagy elfogadod, és akkor neki szabad a pálya, vagy azt mondod, hogy az is csalás, és akkor véget vetsz ennek.

A szűrésekkel, meg pont nem érsz semmit, tök mindegy melyik nap fog kiderülni, hogy az előző óta beköszönt valami fertőzés.


Ha nő lennék, meg, ha ilyen helyzetben és szerintem a szakítás mellett volnék. Nem érezném úgy, hogy az egy év egy hosszú, boldog, békés élet kezdete.

2016. júl. 23. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
93%

#16!

És ha "megengedném" neki, hogy néha együtt lehessen férfiakkal is? A tudtommal, beleegyezésemmel.


hm... ha nem engeded meg neki, akkor is így lesz.

Ha valaki 32 évesen még mindig ilyen kísérletező típus, akkor nem is fog nagyon változni.


"megengednéd neki" - ez nagyvonalúan hangzik, de azért az milyen éjszaka lesz neked, amikor egyedül forgolódsz az ágyadban és arra gondolsz, hogy a pasidat meg pasik dugják elől-hátul?

2016. júl. 23. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:

Bi apaként csak a saját példámat tudom felhozni.

Tőlled függ! ***

az én feleségem elfogadta,és ha olyanom van akkor bevonunk egy 3személyt.álltalában férfit.

Rögtön az elején tisztáztam vele,hogy mi szitu,és megegyeztünk abban,hogy ez nem megcsalás pláne ha ő is ott van...illetve(egy bizonyos férfi) lehet de nő nem ami tisztasor.

(mert attól hogy bi vagyok nem fexemle minden utamba eső emberrel,ahogy azt qrva sokan gondolják)


***ha ő normális és nem egy megcsalos figura.

2016. júl. 24. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 Bence_ ***** válasza:
90%
Ti döntésetek de nagyon rendben kell lenni ahhoz, hogy ezekre az aktusokra úgy tekints mintha elmenne enni egy somlóit.
2016. júl. 24. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!