Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Jogosan sértődött meg a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogosan sértődött meg a párom, amiért rásóztam a házimunkát és háztartásbelinek neveztem?

Figyelt kérdés

A barátom már egy éve nálunk lakik, jelenleg anyámnál lakunk mert még nincs pénzünk elköltözni, én dolgozom ő egyetemre jár, csak az a baj, hogy nyugodtan ő is diák munkázhatna, de mindig kitalál valami hülye kifogást, szóval azt a pénzt adja haza amit az ő anyja küld, nekem speciel lesülne a pofámról a bőr ha anyám tartana el, ezt is eléggé gáznak érzem hogy még nála lakok, de mindegy. Mostanában gyakran rásózom a házimunkát, amiért folyton hisztizik, azt mondja más helyett nem fog takarítani, meg mosogatni főzni nem nagyon tud, mosni meg végképp nem fog. Én meg a fejéhez vágtam hogy ő az egyetlen aki semmit nem csinál ebbe a lakásba szóval ha én vagyok aki pénzt keres akkor ő meg legyen a háztartásbeli. Erre teljesen megsértődött. És elkezdte magyarázni hogy na majd ha ő is elkezd dolgozni akkor hatalmas kupit csinál és ha épp szabadságon leszek (és nem csinálok semmit) akkor takaríthatok utána, mert nem fair, hogy néha az én kupimat is ő pakolja össze. Jó én viszont eltartom, szerintem nincs joga kiakadni nem?

24/L


2016. júl. 23. 17:28
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Ő szimplán csak rajtatok élősködik.


Teljesen jogos volt a kérésed, semmi sértő nem volt benne. Egyébként neki illett volna már megkérdezni, hogy mit segíthetek, ha már ti eltartjátok.

2016. júl. 23. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Neked teljesen igazad van. Ő pedig nagyon gyerekesen viselkedik...
2016. júl. 23. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
31%
Az az összeg, amit az anyjától kaptok fedezi a kajáját a rezsit és a lakbért? Ha igen, csak maga után kellene takarítania plusz a helyiségek arányos részét. Ha főztök rá, mivel kompenzálja ezeken felül? Szerintem sértő módon fogalmaztad meg, de igazad van abban, hogy hozzárakhatna a házimunkához. Dolgozhatna is. Ide egy komoly beszélgetés kell.
2016. júl. 23. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Ez de gáz ez a csávó.... Ingyenélő

És huszonéves felnőtt emberről beszélünk!!!

Szomorú :(

2016. júl. 23. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Hát elég keményen leszóltad ,a másik dolog meg hogy elég sok rossz tulajdonságát elmondta jót tegyetsem írtál ....
2016. júl. 23. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Bezzeg neki van barátnője XD Vicces ez a világ
2016. júl. 23. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
73%
és az ilyennek van barátnője basszus...utcára rakd ki
2016. júl. 23. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Egyik barátnőm pasija is dettó ugyanez! Ő még el is várja hogy a barátnőm szülei eltartsak, ha megkerik valamire akkor csak szívessegbol hajlandó nekifogni bárminek is. Utána mindenki legyen hálás érte. De megjobb ha ki is fizetik a munkadijat... Elkepeszto milyen emberek vannak. Ti hogy tudtok ilyen férfival (inkább fiúval) lenni?
2016. júl. 23. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

számomra az nem teljesen derült ki, hogy most el van tartva a fiú, vagy nincs? elvégre azt írtad, az anyja küld pénzt. mire küldi? rezsi, kaja, minden? mert ha igen, tehát neked nem kell költened rá pénzt, csak magadnak dolgozol, akkor a házimunka is felesbe megy szerintem. ha te tartod el, akkor viszont nyugodtan megcsinálhatja a házimunkát...

mondjuk nekem furcsák vagytok. a fiú azért, hogy ennyire nehezére esik segíteni neked, ahelyett hogy szívesen tenné, te is furcsa vagy nekem hogy szekálod a diákmunkával, miközben egyetemre jár. ha nincs feltétlenül szüksége a diákmunkára, akkor miért baj, ha nem dolgozik? én általában reggel 8tól este 4-ig 5-ig bent szoktam lenni egyetemen. eléggé szopás lenne utána még dolgozni menni, azután meg tanulni...

2016. júl. 24. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!