Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Valami komolyabb gomd van velem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valami komolyabb gomd van velem?

Figyelt kérdés
26 éves lány vagyok. Volt már viszonylag sok (mit nevezhetünk soknak) kapcsolatom. Egy 4,5 éves még kb gyerekfejjel, ott szerelmes voltam az első években. Utána jött egy nagyon viharos 2,5 éves kapcsolat. Ez 19-től kb 21-22 éves koromig tartott. Az első 1évben a srác nagyon szeretett engem, én különösebben nem ragaszkodtam hozzá, sőt, csak elvoltam vele. Mikor megunta a dolgokat és kiszeretett belőlem én onnantól meg voltam bolondulva, hogy mennyire szeretem s nehogy elveszitsem, tökre kínlódtam, könyörögtem így lehúztunk még másfél évet durván. Mire vége lett még egy év kellett kb, mire őszintén ki tudtam mondani azt, hogy túl vagyok rajta. Ezután ilyen 3-4-6-8 hónapos kapcsolataim voltak, egyikbe se voltam igazából szerelmes, csak valaki kellett, aki törődik velem,mert egyébként otthonról nem sok törődést kaptam soha. Menekültem valakihez mindig, de mély, szerelemnek mondható érzelmeim sose voltak senki iránt (szerintem fordítva sem voltam senkinek a nagy szerelme). Aztán jött a mostani kapcsolatom, ami éppen holnap tölti a 3 éves évfordulóját. Belé sem voltam sose igazából szerelmes, neki viszont a nagy Ő, én volnék. Elég sokat voltunk és vagyunk is távol egymástól, mert külföldözik, de amúgy együtt élünk már egy lakásban. Már sokszor véget akartam vetni ennek a kapcsolatnak is,mert nagyon zavar, hogy nem ragaszkodok hozzá úgy, ahogy ő hozzám és itt sem érzek se szerelmet, se rajongást, semmit. Ő ezekkel mind tisztában van, mégsem akar elengedni. Én meg azért hezitálok, mert még egy ilyen rendes férfit nem sok eséllyel találnék. Ha dönthetnék arról, amit nem lehet befolyásolni, szeretném imádnám, mert megérdemelné, de valahogy nem megy. Sokszor az is zavar ha ölelget, vagy puszilgat. Pedig csak hétvégente találkozunk, most mégse volt szex se, mert nem akartam egyszerűen lefeküdni vele. A szexuális életünk egyébként közepes. Amikor esküvőröl, közös házról, családalapításról beszél, legszívesebben a világból kifutnék. Gyerekesnek, szeretni nem tudónak érzem magam. Annyit tudok agyalni ezen, hogy mi lenne a helyes, hogy rosszul is tudok lenni és nyugtatót kell bevennem. Állandóan feszült vagyok szorongok, pánikszerű rosszulléteim vannak. Ő kitart mellettem még így is. Tud minden érzésemről amit itt leírtam. Velem van a baj? eszem szerint maradnék a kapcsolatban, az érzéseim meg azt mondják nem nem nem. A jövő héten megyek pszichiáterhez, mert már nem bírom a rosszulléteimet amik abból fakadnak, hogy nem tudok nyugodt lenni, kikapcsolni es csak kattogok folyamat. Velem van a baj? Úgy érzem nem tudok szeretni senkit.
2016. júl. 24. 18:40
 1/4 Noren1989 ***** válasza:

Nem mondom, h tutifix, de vannak gondjaid. A pszichiáter jó ötletnek tűnik. Én ezektől a sztoriktól kiszaladnék a világból, párodként.


26/F

2016. júl. 24. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
55%
kapcsolatfüggő vagy, mert próbálod bepótolni a szeretetet amit nem kaptál meg. Túl sokat foglalkozol ezzel, legyél spontán. " Amikor esküvőröl, közös házról, családalapításról beszél, legszívesebben a világból kifutnék." ezzel én is így vagyok.
2016. júl. 24. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

" Állandóan feszült vagyok szorongok, pánikszerű rosszulléteim vannak. Ő kitart mellettem még így is. " -

Eléggé szenya.... ha szeretne, akkor nem kényszerítene e feszültségbe, meg a pánikba, elmenne szépen.

Te meg menjél bármilyen orvoshoz, de előtte szépen mondd meg neki, hogy nem akarsz a z életed hátralévő 50-60 évében egy idegroncs lenni, amit egyszerűen kisajátított.

2016. júl. 24. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Lehet nem ártana egy lelkiturka. Az is lehet, hogy ez egy olyan beidegződés, amit fel lehet oldani. De az is lehet, hogy te egyszerűen ilyen vagy. Keresd az okot, ha pedig megtalálod, tisztábban látsz majd és dönteni is tudni fogsz majd.

28F

2016. júl. 24. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!