Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti kvanak gondoltok egy olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti kvanak gondoltok egy olyan lányt (többi lent)?

Figyelt kérdés
*baratnőm* aki még mielőtt összejottünk az előtt egy évvel lefeküdt egy sráccal egy hetes tábor végén valamint még volt egy srác akit szeretett és azért feküdt le vele de nem jártak mind a két eset egyszer volt. Ja és 18 éves fél éve együtt vagyunk és én vagyok a 4. Akivel lefeküdt?
2016. júl. 24. 22:33
 1/10 anonim ***** válasza:
A kérdés inkább az, hogy te annak gondolod-e.
2016. júl. 24. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
96%

Te jó ég, előtted már 3 emberrel szexelni akart és meg is tette? A büdös k..rvája, én azonnal dobnám!

Amúgy viccet félretéve: természetesen nem. Azért, mert p.ncija van, már nem is szexelhet szabad akaratából megbélyegzés nélkül, vagy mi? xD

2016. júl. 24. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszt de epp ezt kerdezem.most nem az en velemenyem erdekel eppnazert irtam ide
2016. júl. 24. 22:39
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Úr isten !!!!!! Jesszus szűz Mária!!!!!!! Most mi lesz?????????

18 èves korára egy fejlődèsben lèvő, szexuálisan aktív lány lefeküdt 3 fiúval. Te joooii èg!!!! Máglyára vele!!!!!!

2016. júl. 24. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
0%
Jah, jó krca lesz belőle, fejlődésben lévő xd
2016. júl. 24. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
6%
Most mit vagy úgy oda? Fiatalok vagytok, pumpálod te is kicsit, úgy is tovább áll még. Korai lenne megállapodnia. Nézd a jó oldalát, darabig nem kell punci után rohangálnod.
2016. júl. 24. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
0%
pénzt fogadott el a szexért? nem? akkor nem k*va csak r***nc.
2016. júl. 24. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Ez szerintem nem az a kategória. Az exem 13 évesen vesztette el és előttem valami 16 gyerekkel feküdt össze. Ezek közül csak 4-5 volt az, akivel járt is, a többiekkel csak úgy (általában velük csalta meg a barátait). Aztán miközben velem járt, jött még hozzá olyan 10 ember.


Na ha valakit, én őt ribizlinek gondolnám (nem kruvának, mert az pénzért csinálja; ő csak italért, koncertjegyért, stb...), nem azt akit te leírtál.

2016. júl. 24. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Kövesd az alábbi lépéseket:


1) Keresd elő azt a kérdést, amit ez előtt feltettél ugyanerről, ès olvasd el a válaszokat!


2) ne tedd fel újra ezt a kérdést!

2016. júl. 25. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Sunshinedoll ***** válasza:
Lol. Nem.
2016. júl. 25. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!