Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit lehet tenni ha?

Figyelt kérdés

1.5 eves parkapcsolat es erzem h tavolodik,nem olelget,nem puszilgat,de pl setanal keresi a kezem.


Mindenbe belekot,ha valamiben kulon velemenyen vagyok,rogton felcsattan h ne hisztizzek (sosem hisztizek)es amikor rakerdeztem,azt mondta semmi baj velunk,nem megyunk epp szet,csak ha reggel kocosan ragyasan meglat,az valoban nem tul vonzo (hormonproblemaim vannak,hamarosan elkezdem a gyogyszert es meg fog szunni a boromon a sok pattanas),es h unja mar h minden este beprobalkozok nala (simogatom),inkabb hagynam pihenni.Szoval ne tegyek semmit,mosolyogjak tobbet,jo dolgom van,miert nem ertekelem?-mondja.


En viszont azt erzem h ha reszemrol is megszunik a fizikai kontakt akkor hogy fog majd ujra hozzam erni,ha reszerol ez nem sarkalatos?Reggel arcomra adott puszit.De szerinte minden rendben van... mit kene tennem? Nincs egy pont amihez kothetnem h miert viselkedik igy.Nincs valaki mas az eleteben,nem stresszes a meloja,amit ker,maximalisan betartom (rendmanias es ha ragyog a lakas,akkor felszed vhonnan egy kupakot es abba kot bele h annak hol az alja,nem.azt nezi h mennyit takaritottam),heti 2-3sorozese,sportja van.Megjavitani szeretnem,kerlek ne irjatok h hagyjam a csába.


Jah es csinos vagyok es szep arcu,a borom mar akkor is ilyen volt amikor megismert,most derult ki h van ra gyogymod.30+ vagyunk.


2016. júl. 25. 08:46
 1/5 anonim ***** válasza:
83%

Jó, akkor ne hagyd a csába, hanem mosolyogj, ha talál egy kupakot, kérj bocsánatot, és ígérd meg, hogy jobban figyelsz, az ágyban pedig ne erőltesd rá a pattanásos fejed szegény pasira, hanem türelemmel várj a sorodra.

A hiszti vádját úgy kerülheted el, ha nem lesz külön véleményed egyáltalán, hanem mosolyogva bólogatsz.

És közben reménykedsz, hogy a bőröd szebb lesz, és akkor jobban fog szeretni.

De ha nem, akkor kezdj őrült fogyókúrába és edzésbe, vagy valami hasonló.


Tessék engedelmes, akarat nélküli, vidáman bólogató kis lábtörlőnek lenni, nehogy okot adj bármilyen összezördülésre, mert természetesen a pasid szerint itt mindenért TE vagy a hibás, és ahogy látod, nem lehet ellenvélemény.



Ja, és ne tessék kérdéseket kiírni, teljesen normális, ha másfél év után már nincs sem vágy, sem nemi kapcsolat, csak hisztizel.

Igenis vedd tudomásul, hogy kur.vára, kiba.aszott módon szerencsés vagy és boldog.

És minden pontosan így megy tovább, csak idővel picit több lesz a kötözködés, a kritizálás, és kicsit kevesebb a szex és az érintés.

2016. júl. 25. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Hoztam 2 kisgyereket a kapcsolatba,sajnos ez nem ilyen h akkor dobbantok ha vmi nem tetszik,nem csak lakast valtottunk hanem kontinenst ezert a kapcsolatert.Veluk kovetkezetes,figyelmes,torodik veluk,idot szan rajuk.Jo potapa.Mar csak amiatt is h csaladban nojenek fel,szeretnem ezt helyrehozni,de nyomulni nem akarok.
2016. júl. 25. 08:57
 3/5 anonim ***** válasza:
#1-es mondd, hogy ebben azért te nem feltétlen hiszel...
2016. júl. 25. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Egyes vagyok.

Nem, én abban hiszek, hogy egy kapcsolatnak addig van értelme, amíg két embernek jobb együtt, mint külön.

Jelen esetben azt látom, hogy a kérdező csak tűr, mert képtelen egyedül felnevelni a két gyerekét, és kell neki egy "mankó", egy pótapuka.


Elvált, két gyerekes nőként ezt sem tartom helyesnek.

Nekem is lett volna lehetőségem országot váltani egy pasi miatt, de nem tettem. Egyrészt, mert nem akarok kiszolgáltatott helyzetbe kerülni, és ha egyedül nem tudok otthont és ételt biztosítani a gyerekeimnek az adott országban, akkor az egy súlyosan függő helyzet. Másrészt pedig az ismerkedés során leszűrtem, hogy a pasival nem lennénk jó páros, túl sok mindenben különbözünk. Pont úgy nem fogok így összeköltözni vele, mint a szomszéd utcából egy pasival, de megértem, hogy sokaknak komoly vonzerő, hogy egy gazdagabb, fejlettebb országban élhet. Én szerencsére nem szorulok rá erre.


A kérdező esetében egy megoldás lenne, ha fogja magát, és kilép a haldokló kapcsolatból. De leszögezte, hogy erre nem hajlandó.

Innentől nem lehet tanácsot adni.


Ahogy elnézem, itt is a pasi ezerrel kihasználja, hogy nem tud hová menni, nem tud költözni. Nem is erőlködik, hogy bármit tegyen a kapcsolat javítására, még ki is jelenti, hogy örüljön neki hogy ilyen jó dolga van, és ne hisztizzen.

Neki ez így kényelmes. Annyit akar javítani a dolgon, hogy reggel a csaj sminkkel, komplett frizurával ébredjen. Gondolom pont a belső értékei fogták meg. :/



Sejtem, hogy a kérdező nem dolgozik, és hiába tanácsolnám, hogy keressen olyan állást, amiből fenn tud tartani egy kis lakást, és elég jövedelme marad hármukra. Hogy ha dől a kártyavár, akkor legyen hová mennie.


Most mégis mit lehet erre tanácsolni?!

Egyszer olvastam, hogy Rubint Réka egy órával előbb kel minden nap, hogy mire drága Norbikája felkel, már sminkben és ápoltan várja. Esetleg egy próbát megér...

2016. júl. 25. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Koszi #1.Ennyire nem veszes a helyzet,1hete tart,de koszonom a velemenyed!
2016. júl. 26. 13:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!