Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek, hogy ne agyaljak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, hogy ne agyaljak folyamatosan ezzel magamat stresszelve? 18L

Figyelt kérdés
Vannak barátaim, hobbijaim, eljárok bulizni, legtöbbször lefoglalom magam de folyamatosan agyalok, stresszelek, a rossz "opciókra" gondolok, bemagyarázok magamnak dolgokat és a többi. A párom előtt ezeket próbálom nem kimutatni mert nem akarok egy hárpiává változni, ettől függetlenül magamban tartani se jó mert rengeteget idegeskedek. Mások olyan lazán tudnak hozzáállni mindenhez, hogy csinálják?
2016. júl. 25. 14:33
 1/7 anonim ***** válasza:
Reggel beveszik a leszarom tablettát.
2016. júl. 25. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Úgy, hogy gyárilag kakilok bele. Bár azt elfelejtetted leírni, hogy miről van szó...


Csak hogy idegeskedsz. De min? Van rá okod?


30/F

2016. júl. 25. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Noren1989 ***** válasza:

Én pl elhessegetem a rossz gondolatokat. Amik nem adnak hozzá a napodhoz, azok haszontalan gondolatok.


Emellett, ha rossz a kedvem, akkor énekelek, káromkodok.

26/F

2016. júl. 25. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ez kicsit nehéz dolog, de én mindig próbálom magam észérvekkel lenyugtatni. és mindig igyekszem, hogy ne legyen túl sok időm gondolkodni, mert egyébként én is folyton minden hülyeségen kattogok. Attól egyébként, hogy beszélsz a pároddal a félelmeidről még nem leszel hárpia, ha nem úgy adod elő, viszont ebben az esetben az a legeslegfontosabb, hogy ne traktáld folyton ugyanazzal. Néha nekem is segít, ha a páromnak elmondom az aggodalmam (kifejezetten a vele kapcsolatos dolgokra gondolok most), viszont ha valamit mondok neki, és ő megnyugtat abban a dologban, akkor később mikor eszembe jut ugyanaz, igyekszem arra koncentrálni amit ő mond és saját magamnak is elmagyarázni, hogy miért hülyeség ilyesmin agyalni.
2016. júl. 25. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nagyon ráérsz ...
2016. júl. 25. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

[link]


Ajánlom ezt a cikket.

2016. júl. 25. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 omba ***** válasza:

Ez kb mit jelent:


de folyamatosan agyalok, stresszelek, a rossz "opciókra" gondolok, bemagyarázok magamnak dolgokat


ezzel telik a buli, vagy minden napod ilyen?

2016. júl. 25. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!