Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mennyi idő után érdemes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi idő után érdemes belépni egy kapcsolatba?

Figyelt kérdés
Sajnos már nem az első eset, a "nem is ismersz" "valami megváltozott" szakítós forgatókönyv, mennyi idő után érdemes belépni egy kapcsolatba? Ha hónapokon keresztül ismerkedünk akkor barátzónás leszek, hogyha pedig túl hamar kezdek bele egy kapcsolatba, akkor ez lesz a vége, és tényleg, tényleg nem is ismertük egymást jelen helyzetben! Valaki aki nagy párkapcsolat guru elárulhatná ezt nekem :)

2016. júl. 26. 03:33
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem érdemes olyan sok időt várni, többen csak hosszú hónapok/évek múltán ismerik meg igazán egymást, vagy mondjuk összeköltözéskor. Ez ilyen szempontból "zsákbamacska". De persze nem árt némi emberismeret, hogy bizonyos tettekből/reakciókból már le tudj szűrni ezt-azt az elején is.
2016. júl. 26. 04:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Szóval akkor a "nem is ismersz" szöveg csak 1 rossz kifogás :D
2016. júl. 26. 04:32
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
A nőktől minden csak kifogás, ami nem úgy hangzik, hogy "nem nézel ki elég jól" vagy "nem vagy elég gazdag". Minél előbb kell lépni, különben barátzónás leszel.
2016. júl. 26. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Ne haragudj de akkora baromságot kérdezel. Ez egy szakítós duma, ami persze lehet igaz is. De nem is értem hogy ezt hogy érted, ha nem beszélitek meg hogy na akkor most járunk hanem még csak randiztok, akkor is odaállhat eléd ezekkel. Nem kell sokáig vacakolni szerintem, különben sosem derül ki, hogy passzoltok e egymáshoz. De biztos van olyan is hogy rájössz közben hogy abszolút nem neked való akkor felesleges tovább erőltetni ha már ennyiből is latod.
2016. júl. 26. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Már te ne haragudj meg de mi ezen a baromság? Ha csak randizunk még nincs is miről beszélni, de sokáig nem lehet húzni a randizgatást meg ismerkedést mert barátzónás leszek, ha meg nem húzom sokáig mint pl most, akkor 1 hónap után megkapom, hogy "nem is ismersz" aztán vége...
2016. júl. 26. 12:48
 6/7 A kérdező kommentje:
Hozzáteszem, már a kapcsolatnak vége, ami pár randi után következett be, természetesen "hivatalosan" kimondva...
2016. júl. 26. 12:49
 7/7 H_Vivien ***** válasza:

Nem értem a kérdést. Találkozol valakivel, szimpatikusak vagytok egymásnak, megbeszéltek egy randit, esetleg kettőt. Azért ennyi találkozásból már érzed, hogy milyen szándékkal akarsz találkozni Vele újból, ha akarsz. Hogy lehet egyáltalán hónapokig randizni? Minek? Gondolod, ha 2-3 randiból nem tudod eldönteni, hogy kapcsolatot akarsz-e vagy sem, 12-ből el tudod? Csak én vagyok olyan egyszerü, mint a pont, hogy egy alkalom után tudom, hogy meg akarom-e ismerni vagy sem? Mi a férjemmel 1x találkoztunk, akkor csak beszélgettünk, gyerekkori ismerettség volt, de megszakadt annó. Aztán randira hívott, második randira, aztán a 3. randi óta együtt élünk, azóta a férjem, van egy közös kisfiúnk. Az első találkozáskor tudtam, hogy meg akarom ismerni, de hónapokig tartó randizgatással ez nem lehetséges és hülyeség is. Ha nem vagytok kapcsolatban, hogy ismerd meg a másikat? Milyen hülye duma ez? Kifogásnak hívják... Az meg, hogy valami megváltozott... Hmmmm. Van ez így kapcsolatban, csak az a baj, hogy a mai világban, ha valami megváltozik, kilépünk, majd jön más. Eszébe sincs az embereknek "dolgozni" egy kapcsolaton, inkább lecserélik. Amiket írtál ezek hülye dumák, csak ködösítés.

Ha valakivel megismerkedsz, randiztok, beszélj vele nyíltan, ennél jobb megoldás nincs. Kommunikáljunk már. Randizol 1x, újból randira hívod, elmegy 2-ra is, esetleg elhívod egy 3. randira és, ha szimpi közelítesz, és elmondod neki, hogy tetszik neked, szeretnél többet, próbáljátok meg együtt és ismerjétek meg egymást. Ennyi. A kommunikáció csodákra képes. Vagy én vagyok ilyen "öreg", hogy ennyire egyszerűnek tartom?

2016. júl. 27. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!