Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan viseljem el ezt a gyereket?

Figyelt kérdés

A páromnak van egy hat éves fia előző kapcsolatából. Szegényke borzasztó eleven és elkényesztetett és ráadásul dadog is aminek lelki oka van szerintem! Nem szeretném a páromat elveszíteni da ha 1 rossz szót is szólok a gyerekére,csak a veszekedés van belől.

A gyerek minden hétvégén nálunk van,bár azt már sikerült elérnem hogy legalább minden 2. szombatot kettesben

tölthessünk a párommal. A párom nem szeretne tőlem gyereket mert hogy nekimár van:-(Ez nekem borzasztóan fáj és gyűlöletet érzek a kisfiú iránt:-(

Mit tegyek?


2016. júl. 27. 12:01
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
94%
Nem a gyerek a probléma, hanem a párod. Ha világosan megmondta, hogy nem akar gyereket (tökmindegy, miért, van, aki alapból sem akar egyet se), te meg igen, akkor rém egyszerű: keress mást, akivel egyeznek a jövőbeni elképzeléseitek.
2016. júl. 27. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
93%
Szakíts.
2016. júl. 27. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
94%
Láthatóan nem nagyon egyeznek a terveitek... én átgondolnám ezt a kapcsolatot a helyedben. Mármint, hogy van-e ennek így értelme egyáltalán. De azért utálni egy gyereket, mert létezik... nem vall túl sok értelemre a részedről.
2016. júl. 27. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
82%

Sehogy. Semmit. Nem kötelező más gyerekét elviselned. Aki olyannal kezd, akinek van már 1-2 kölyke, ez benne van a pakliban. Integess neki messziről mosolyogva, aztán keress olyat aki TŐLED akar gyereket.

Ez csak rosszabb lesz az évek folyamán.

2016. júl. 27. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
91%
:( Ha tényleg ennyire utálod azt a gyereket akkor jobb, ha elválnak útjaitok. Én nem vagyok a szakítás híve, de ennek így nem sok értelme van. vagy megváltoztatod magad ebben valahogy, vagy menjetek szét. Jelen esetben nem látok más értelmes opciót.
2016. júl. 27. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
93%
Az hogy gyereket akarsz vállalni , a párod viszont nem, elég nyomós ok a szakításra. Mondd el neki, hogy nem leszel boldog gyerek nélkül és keress olyan férfit, aki veled akar közös gyereket. Ez lesz a legjobb megoldás.
2016. júl. 27. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
10%

Ez most kicsit olyan, mintha elnyalnál egy kiló citromot, aztán panaszkodsz, hogy savanyú.


Jelenleg nagy eredménynek könyveled el, hogy végre kevesebbet látja a párod a gyerekét, de hidd el, hogy ezzel csak magad alatt vágod a fát.

A párod azért nem veszi jó néven, ha szólsz "egy rossz szót" a gyerekére, mert érzi, hogy utálod, és gondolom ott kötsz bele szegénybe, ahol teheted. Pl. téged miért zavar, ha dadog?!

Tőled pedig nem akar gyereket, elvégre neki ott a fia, aki ÖRÖKKÉ a fia marad, nőcskék meg jönnek-mennek.

Hidd el, egy szülő érzi, ha valaki nem szereti a gyerekét. Te meg azt írod, hogy gyűlölöd. Ez elég durva, egy 6 éves kisgyerekről van szó.

Szóval ne rendezkedj be nagyon, mert ennek a kapcsolatnak a párod hamar véget fog vetni.

2016. júl. 27. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
37%

Nézd több oka is lehet hogy nem szeretné gyereket.

Egyik az hogy mióta vagytok együtt a pároddal? 1-2 evess kapcsolatból én sem szeretnék gyereket.


Másik pedig az hogy a fiát utalod amit a párod is észrevet.


Ezzek után én sem szeretnék tőled gyereket mert ha ennyire utalod a 6 éves kisfiút akiben csak a rosszat látod, nem biztos hogy jó anya leszel,illetve ha mrgszulettne a közös gyermekének akkor már a kisfiú jelenléte is zavarna és csak a probla lenne hogy mert a kozod az közös.


Nem bántani akarlak de sajnos igazatt adok a párodnak, néz magadba kérdező és fordisd még a helyzetet.

Te akarnal e olyan embertől gyermeket aki a sajatodat már eleve utálja???


Úgy érzem a gyereket is csak azért szeretnéd hogy bebiztosisd magadat és kinyilhasson a csipad.

Biztos vagyok benne a párod sem gondolja biztosnak a kapcsolatottokat


És az oka az te vagy. Benned van a hiba.

2016. júl. 27. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

azért kicsit erős hibának nevezni azt, hogy nem akarja más gyerekét...

az se mindegy, hogy miért mondtál rosszat a gyerekre. a gyerekek sok hülyeséget csinálnak, mondanak, olyankor szólni kell nekik. és van sok szülő, aki nem engedi meg, hogy rajta kívül más bármit is mondjon neki. ami ilyen esetben kicsit necces, amikor van egy barátnőd, akinek szintén az élete része lesz az a gyerek, de mégse szólhat érte, ha mit tudom én, mondjuk tönkreteszi ezt vagy azt.

az viszont nagyon durva, hogy utálsz egy 6 éves kisgyereket. nem rajta kéne levezetni a dolgot, amikor a párod nem akar tőled gyereket.

számomra kicsit az is durva, hogy elintézed hogy minden 2. szombaton legyen csak nálatok a gyerek. csak hétvégén kapja meg az apuka, de te még ezt is sokallod. szerintem ez kicsit gáz, és a párod helyében én biztosan elküldtelek volna. önző vagy. amikor kikezdtél vele, tudtad hogy van egy gyereke...

szakítanod kéne. egyrészt mert utálod a gyerekét, másrészt mert te sajátot akarsz, ő meg nem.

2016. júl. 27. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
A párod élete a gyerek körül forog. Te kicsit sem vagy annyira fontos számára, mint ő. Te csak másodlagos vagy sajnos. Ezt vagy lenyeled, vagy keresel olyat, akinek te leszel a fontos.
2016. júl. 27. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!