Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Egy sracnak bejovok allitolag...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy sracnak bejovok allitolag olyanokat ir hogy szeret, eletem, smarolunk is stb de nem mondtuk ki hogy egyutt vagyunk es semmi simit meg tapit nem enged nekem de fb meg olyanokar ir hogy "gyere aludj nalam" Hogy van ez?

Figyelt kérdés
Ő a masodik "pasim". Az elsonel ő mar kb masodik talalkozasnal letapizott meg smaroltunk vegig mikor elkoszontunk hosszas csok stb..nala most nincs ilyen...most mit akar ??
2016. júl. 28. 21:41
 1/4 Blade Bone ***** válasza:
100%
Hát, nem tudom. Én ha chaten ilyeneket írnék, biztosan élőben is nyomnám. De hát kitudja ő milyen... lehey csak idegesíteni próbál, vagy felhúzni hogy rávesd magad, mert ő szűz, vagy nem tudom.
2016. júl. 28. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
4 csaja volt elottem es abbol 2 ismerek szemelyesen de neki idaig csak par honapos kapcsolatai voltak, 20 éves.
2016. júl. 28. 22:02
 3/4 anonim ***** válasza:
Amelyik kutya ugat az nem harap. Csak szöveg. Mellesleg elég éretlenek vagytok ha ki kell mondani, hogy együtt vagytok. Nem kell, azt észre fogod venni.
2016. júl. 28. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Sztem ne vedd komolyan. Nem hiszem h a szeretlek szóról fogalma lenne,és komolyan is gondolná. Csak egy éretlen kisfiú még. :)
2016. júl. 28. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!