Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kihasználom a barátomat?

Figyelt kérdés

Az én esetemben kicsit másképpen kell érteni a kérdést.

Nem érzek szerelmet, se szeretetet a barátom iránt.

Anyagi kihasználásról pedig szó sincs, mert gyakran veszek neki dolgokat vagy segítek neki azt szívesen teszem, viszonzást nem várok el.

Ellenben nem értem mégis milyen érzelem fűz hozzá, ha szeretet nem. Jól el szoktam nélküle is lenni, szóval nem hinném, hogy társfüggőségről lenne szó.

Mi a véleményetek?


2016. júl. 29. 08:22
 1/8 anonim ***** válasza:
43%
Hogy van káosz a fejedben.
2016. júl. 29. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
1-es köszi, de ha nem veszed zokon olyanok válasza érdekel, aki volt/van párkapcsolatban.
2016. júl. 29. 08:33
 3/8 anonim ***** válasza:
Megszokásból lehetsz vele.
2016. júl. 29. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
0%
Hol írtam, hogy nem voltam/vagyok? Valami nagyon nincs rendben veled.:D
2016. júl. 29. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
4-es, akkor sorry, csak már megszoktam, hogy jönnek a szűz, frusztrált kisfiúk akik osztani akarják az észt olyanról, amiről fogalmuk sincs.
2016. júl. 29. 08:49
 6/8 anonim ***** válasza:
Ez nem kihasználás, ez szimplán lebegés a semmiben. Másokkal ismerkedsz ez alatt?
2016. júl. 29. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Én férfi vagyok és én is így működöm mint te manapság. De ezt normálisnak tartom.


Kamasz koromban (12-20 évesen) nagyon sok nő átvert, vagy nem viszonozta a szerelmem. Sosem voltam az életemben viszonzott szerelmi kapcsolatban, mert akiket szerettem mind elhajtottak. És ez megváltoztatott abba az irányba, hogy mostanában nem tudok szeretni.

Azóta kb úgy érzek minden nő iránt aki engem szeret és aki a barátnőm volt, mint te most a barátod iránt.


24/F

2016. júl. 29. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

6-os, senkivel nem ismerkedek.

Van bennem annyi, hogyha mást akarok keresni, akkor előbb szakítok vele.

2016. júl. 29. 13:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!