Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 8 éves kapcsolatban mélyponton...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

8 éves kapcsolatban mélyponton vagyok érzelmileg, szeretem a párom, ő is engem, de nagyon különbözőek lettünk, és vonzalom is minimálisra csökkent a részemről. Eközben van egy pasi, aki nagyon vonz. Mit tegyek? Ez már a kapcsolat végét jelzi? 26/L

Figyelt kérdés

Az utóbbi egy év siralmas volt, neki nem volt kedve semmilyen közös társasági programhoz, egyszer se jött el a családi eseményekre, baráti találkozókra, munkatársakkal beülős beszélgetős estékre, sehova.. egyedül éreztem magam, egy ideig én is kihagytam mindent, de az otthon ücsörgést, olvasgatást, házimunkát, boltba járást és sétálgatást mint közös program nagyon megúntam.


El is hidegültünk egymástól mert a közeledésemet, nógatásomat rosszul viselte. Kb. 1 hónapja jött rá, hogy tényleg gond van vele, és antiszociális, azt mondta dolgozik az ügyön és elment dokihoz. AZóta velem kedvesebb, figyelmesebb lett, de azóta is kerül minden szociális programot.

De nagyon szeretem, és hálás vagyok neki minden jóért amit kaptam tőle, és fontos nekem. Korábban el tudtam volna vele képzelni a nyugdíjas éveimet is.


Ezzel párhuzamosan, hogy ne őrüljek bele a semmittevésbe, eljárogattam a barátokkal, munkatársakkal, tesóval koncertre, kocsmába hogy végre jól érezzem magam, így történt, hogy az egyik kollégám túlságosan is vonzó lett, és úgy vettem ki, hogy ez kölcsönös. Már az érintésétől is repkednek a pillangók, mikor elköszönéskor puszit ad.

Az egyik kolleganőnk külön- külön mindkettőnket buzdít a másik irányába, hogy mennyire összeillünk, mi pedig tartjuk a távolságot, de tudja, hogy vonzódom, és felajánlotta, hogy őszinte lesz velem, de én kértem, hogy inkább ne mondjon semmit, mert úgy sejtettem el akarta mondani, hogy ez kölcsönös és akkor kész lettem volna..

Jövő héten is lesz céges est, ahol iszogatás közben megered az ember nyelve, és oldódnak a gátak és félek, hogy mi lesz/mit tegyek. Ha engednék a vonzásnak, akkor vége a kapcsolatomnak, ha nem engedek, akkor azért fogok szenvedni mert sok lesz bennem a feszültség.

Minden szexuális feszültséget amit okoz nekem, a páromon próbáltam kielégíteni, de ez nem jó dolog...

Nagyon össze vagyok zavarodva.



2016. júl. 30. 21:16
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Kedves kerdezo, hovy alakult azota a helyzet?
2016. okt. 24. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

" nagyon különbözőek lettünk, és vonzalom is minimálisra csökkent a részemről. Eközben van egy pasi, aki nagyon vonz."


mit értesz pontosan azalatt, hogy szereted?


tekintve, hogy nem akarsz vele lenni.


a megszokás nem minden.

2016. okt. 24. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:

Kedves Válaszolók!


Még együtt vagyunk, sokat beszélgettünk, szeretet megvan, és eléggé mély gyökerű. Sajnos a szerelmet nem sikerült eddig újraéleszteni, de dolgozunk rajta.

Tudom, sokan nem küzdenének ennyit vele, én se tudom ez a helyes-e, de nem tudok másképp tenni, a szívem szerint cselekszem.

Azóta lett más udvarló aki szintén nem könnyített a dolgon, pláne, hogy beindította ő is azt a szikrát, de próbálom agyban feldolgozni. Esetleg ha valakinek van valami ötlete, mi segíthet helyes irányba haladni, akár külső szakember, köszönettel fogadom.

2017. aug. 10. 08:49
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!