Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Otthagyjam az 5 éves kapcsolat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Otthagyjam az 5 éves kapcsolatomat, egy másik férfiért?

Figyelt kérdés
15 éves voltam amikor megismertem, már lassan 20 leszek de a szerelem ugy érzem már elmult, néha mikor kettesben vagyunk fellangol valami, de elmulik hirtelen, nem tartós. Most lépjek vagy később amikor már nehezebb lenne. Nem tudom eldönteni.
2016. júl. 31. 09:08
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
2%
Mindig együtt kell már lennetek. A dédszüleink, nagyszüleink is leéltek együtt 50-60 évet. Legyél hűséges. Ennyi! A másik férfi keressen magának egyedülálló nőt. Nem szabad össze vissza kavarni, csúnya dolog, mint a nácizmus.
2016. júl. 31. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
Ha már nem szereted hagyd ott. Becsapnád őt is ès saját magadat is ha együtt maradnál vele. Fiatal vagy mèg ahhoz hogy tönkre tedd az èleted! Neki is ès neked is biztos jön majd valaki.
2016. júl. 31. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
85%

- Ha úgy érzed, hogy a kapcsolatnak vége, akkor hagyd ott


- Ugye tudod, hogy a következő, és az azt követő kapcsolatod is ugyanígy fog véget érni. Ezek a dolgok nem maguktól jönnek, a szerelmes lángolás max 1 évig tart, utána vagy mindketten energiát fektettek abba, hogy a kapcsolat jó maradjon, vagy szépen ellaposodik, jön az unalom.


(ui: egyébként mi az, hogy 20 évesen nehéz lépni? :) LOL)

2016. júl. 31. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
77%
Túl fiatalon kezdted a kapcsolatot... Egyébként hiába ugrálnál egyik kapcsolatból a másikba 5év után ugyanez lenne a helyzet amit leírsz. A nagy lángolás elmúlik megszokássá szeretetté alakul. Aki állandóan lángoló szerelmet keres, az nem alkalmas tartós kapcsolatra.
2016. júl. 31. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
37%
Azzal se értettem soha egyet, hogy mást is ki kell próbálni. Mi az, hogy más nőket, vagy más pasikat ki kell próbálni? Szerintem kipróbálni a Grand Theft Auto V-öt kell Pc-n, meg a Forza Horizon 2-t XBOX-on, meg ki lehet még próbálni különféle ételeket, italokat lehet kóstolgatni. De az emberek ne cserélgessék egymást, mint a ruháikat. Szerintem senkit se kell kipróbálni, meg a barátság extrákkal is jó nagy hülyeség. A férfi és a nő vagy legyenek olyan barátok, mint férfi és férfi, meg nő és nő, vagy legyenek párkapcsolatban, ha dugni is akarnak. De a néha dugunk, de csak barátok maradunk dolog számomra teljesen értelmetlen. Én egyszer elutasítottam egy csajt, mert az se akart a barátnőm lenni, de barátság extrákkal dologban benne lett volna. Az emberek a saját hűtlenségüket próbálják meg megmagyarázni azzal, hogy szerintük mást is ki kell próbálni. Inkább legyen mindenki hűséges, mint egy SS katona.
2016. júl. 31. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
Ezt neked kell eldonteni. De a mondataid alapjan mar dontottel csak megerositesre varsz. De mivel a Te eleted nem mondhatjuk meg helyetted mi a jo szamodra. Ha mar nem megy akkor szakits de sztem ne egy masik pasi legyen az elso szamu ok hanem mert Te igy erzed. Mert a masik sraccal nem biztos,hogy mukodni fog es lehrt kesobb megbanod a dolgot ha csak miatta.
2016. júl. 31. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
78%
#5 Ez igaz abban az esetben mikor már idősebben választ magának párt valaki. Mármint 15 èvesen lehet hogy mèg nem az a fogalma a szerelemről ami esetleg 25-30 èvesen. De amúgy egyet èrtek veled!
2016. júl. 31. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:

ha ezt a kérdést fel kellett tenned,akkor már nincs miről beszélni.

hagyd el, de ne másik pasi miatt.hanem magatok miatt. tiszteld meg 5 év után azzal,hogy békében elváltok,ha már nem működik. hogy utána mi lesz és mikor lesz új párod,az rajtad múlik. ne másik pasi miatt hagyd el. amúgy is szinte biztos,hogy most ideálisnak látod a másik pasit.de hamar kiderülne,hogy az sem tökéletes.simán plátói szerelem lehet.

amúgy én 5 év után azt tanácsolnám,hogy szakítsd és legyél kicsit egyedül. foglalkozz magaddal és tedd rendbe magad belül. úgyis érzed majd,hogy mikor állsz készen egy új kapcsolatra. nem kell kapcsolatból kapcsolatba ugrálni. legyen egy kis szünet magadra.

a pasit meg felesleges hülyíteni.

első szerelem, tipikus,hogy idővel ráunsz, már nem olyan, mint az elején.

2016. júl. 31. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:

A szerelem múlt el, vagy a szeretet? Nem mindegy, nagyon nem. A szerelem az minden esetben elmúlik több kevesebb idő után. A hangsúly azon van, h mi marad utána a lelketekben. Ez a lényeges kérdés. Nem az, h szerelmes vagy e vagy nem, hanem h most mit érzel irányába.

És igen, ahogy előttem is írták ne más miatt hagyd el, ha el akarod, (az sem lesz feltétlenül jobb) hanem magad miatt.

2016. júl. 31. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
0%
De a legundorítóbb emberek azok, akik csalják a feleségüket, meg barátnőjüket, meg a barátjukat, esetleg férjüket. Ha szakítasz a pasiddal 5 év után még az is jobb, mint, ha kapcsolatban maradva csalnád lépten nyomon. Aki a feleségét, aki a pasiját, nőjét, élettársát megcsalja az a szememben árulást követ el. Én mindig is irtóztam az ilyen emberektől, ezek olyan megbízhatatlan emberek, mint azok akik spiclivé válnak és köpnek a zsaruknak. A Szicíliai Mafia, meg pl. a többi Mafia szervezet is szétlövi a fejedet és bedobnak egy folyóba, vagy a tengerbe, ha árulást követsz el és te már akkor a halakkal alszol. A katonaságnál, a 2. világháborúban, ha nem teljesítetted a Vezéred parancsát, azért hadbíróság elé állítottak és kivégeztek. Amelyik szovjet tábornok elrendelte a vissza vonulást, ezáltal területet engedve át az ellenségeknek, akkor ez esetben ezt a tábornokot az NKVD emberei letartóztatták és hazaárulásért agyonlőtték. A vissza vonuló katonákat is legéppuskázták a sztálingrádi ütközet során. A vissza vonulás a dezertáláshoz hasonlóan árulásnak minősült. A németeknél is az árulókat, pl. Stauffenberg ezredest és társait kivégezték 1944-ben. Aki 1945. Áprilisában nem harcolt Berlinért arra a GESTAPO és SS még meglévő alakulatai vadásztak, s a nem harcoló német férfiakat felakasztották és nyakukba pl. Lepaktáltam a bolsevikokkal feliratú táblát akasztottak. Az árulást halállal büntették. Szerintem egy párkapcsolatban a férfinak és a nőnek úgy kéne egymáshoz állni, mint bajtársaknak, vagy lojális Mafia tagoknak, akik a végsőkig, minden rosszban kiállnak egymás mellett. Egymást meg nem csalják soha. Aki megcsalja a fiúját, vagy barátnőjét, házastársát, vagy az élettársát, azt én árulónak tekintem, s az árulókat, ha tehetném én is lelőném. Pontosan úgy, ahogy a 2. világháborúban is lelőtte az NKVD meg a GESTAPO azokat, akik Sztálin vagy Hitler parancsaival ellentétesen cselekedtek, vagy dezertáltak a seregtől.
2016. júl. 31. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!