Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Egyértelműen az ex az oka...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A.R. kérdése:

Egyértelműen az ex az oka vagy tényleg ennyire gyerek még?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Nem értem a volt barátnőmet. Szakítottunk mert bizonytalanságot érez de azt nem tudom mivel kapcsolatban.

Azt mondja baj van de nem tudja mi csak azt akarja, hogy olyan legyen mint az elején de fél, hogy már nem lesz az.

Mikor megkérdeztem mi a baj, mit tehetnék, hogy újra jó legyen az volt a válasz, hogy: "Nem tudom, fogalmam sincs".


A sráccal ez a sztori:


Drogos, alkesz srác volt 3 évig csak szívatta meg hazudott neki össze vissza. Rá fél évre jöttem én aki mindent megadott neki és rendes volt vele. De már a kapcsolatunk elején rajtakaptam, hogy beszélget a sráccal, nosztalgiáznak régi közös zenéket küldözgetnek. Akkor megfogadta hogy soha többet nem beszél vele mert én fontosabb vagyok neki.


Fél év álomszerű kapcsolat után jött 1-2 vita és azt kezdte el nyomni, hogy nem érzi, hogy szeretem. Szakított velem, majd megbeszéltük és én kinyíltam neki, éreztettem vele mégjobban, hogy szeretem.

Ez se volt jó valamiért kerülte a társaságom nem ölelt annyit már mint azelőtt.


Pár napja akkor észrevettem, hogy beszélgetett a sráccal de kb felháborodott, hogy csak megkérdezte a srác mizu és ő válaszolt rá. Ezt még el is hinném ha nem csak 1 napról lenne szó de több napi ebszélgetés is volt azt nem tudom mi.


Ezért következtetünk arra a barátaimmal, hogy nem tudta elengedni még.


Felörlődök már, nagyon rossz



2016. júl. 31. 11:06
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Hagyd a p_csába azt a nőt. Fertőzött a szíve, még mindig az exét szereti. Idő kérdése és visszamegy hozzá.
2016. júl. 31. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
F/23 L/21
2016. júl. 31. 11:09
 3/3 anonim ***** válasza:
Nem vagy rá akkora hatással, mint kellene. Erről nem te tehetsz, mint ahogy ő sem. Nem tudunk mindenkivel egyformán jól belesimulni egy közös öntőformába.
2016. aug. 1. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!