Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek ha még a nőkre is...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ha még a nőkre is féltékeny vagyok?

Figyelt kérdés

3-szor előtte már megcsalt a párom és én úgy érzem nem az ő hibája hanem az enyém és azoké a fasziké…! De azóta nagyon félek ,hogy mégegyszer megtörténik és elgyengül a párom, ezért még a barátnőire is féltékeny vagyok. Minden pasira, sőt még a vén papákra is ,akik elmennek mellette. Nem csúnya nő…! Sokan kezdenek ki vele (nem nagyképűen ,mert nyílván nem csak az én nőmre mászkálnának) na mindegy… lényeg ,hogy soknak tud nemet mondani de sajnos ez a 3 "baleset" óta eszméletlen féltékeny vagyok! Hogy tudnám "elfelejteni" a két megcsalást?

Szerintem ez nem normális, már úgy érzem beteg vagyok! Vannak azért (más számára) nála szebb nők is, és az ő párjuk biztos nem ennyire féltékeny! Én úgy érzem nem benne nem bízom meg,hanem a férfiakban, azokban a nyomulós barmokban…


Mit tegyek ,hogy ne legyek ilyen…?


Egy gyerekünk is és nem akarom (EZÉRT SEm!) ,hogy vége legyen!



2016. júl. 23. 22:09
 1/9 anonim ***** válasza:
Eleg nagy hiba,hogy szerinted a parod semmirol nem tehet. Tan nem tud nemet mondani?ja bocs,tud,csak haromszor a gonosz ferfiak ramasztak szegeny aldozatra.
2016. júl. 23. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Érdekesen gondolkozol. Nem a férfiak hibáa akikkel megcsalt, nem ők élnek veled kapcsoaltban. Keress olyan nőt akivel boldog vagy.
2016. júl. 23. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Hogy jön ide a kutya?
2016. júl. 23. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Nem is a férfiakban kéne megbíznod, hanem a barátnődben. Ha szeret, úgyse fog megcsalni. Ha megcsal, akkor nem is szeretett, tehát felesleges is volt együtt lennetek.
2016. júl. 23. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Hogy néha úgy érzem még a kutyára is féltékeny vagyok!😀
2016. júl. 23. 23:13
 6/9 anonim ***** válasza:
Nézd az nyilván való, hogy ha minden rendben ment volna köztetek akkor valószínűleg nem csal meg és gondolom emiatt tartod magad hibásnak, hisz az ezt előidéző problémákhoz hozzájárultál te is. DE!!! Az már nem a te hibád, hogy ő ahelyett, hogy leült volna veled értelmesen megbeszélni, hogy mi a gond és azon lett volna, hogy rendbe hozzátok ezt, inkább lefeküdt valaki mással. Egyébként meg elárulom, a megcsalás két emberen múlik csak és kizárólag. Azon aki rányomul a partneredre és a partnereden aki ebbe belement, hisz nem hinném, hogy mindhárom esetben megerőszakolásról lenne szó, tehát ezt a párod is akarta. Ezért hülyeség, ha azt mondod nem a párodban nem bízol, hanem a nyomulós barmokban. Az én páromra is sok nő rámozdul, mert jó pasi mégsem féltékenykedem és tudod miért nem? Mert tudom hogy ő nem csalna meg. Innentől felőlem akár pucéran is vonagolhatnak előtte a nők a páromnak ahhoz semmi köze addig amíg ő bele nem megy a buliba. Tehát te igen is a párodban nem bízol meg teljesen érthetően. Szerintem ebből csak úgy lehet kijutni, ha kiadod az útját, vagy ha valahogy sikerül 100%osan bebizonyítania neked, hogy többször nem lép félre és végre képes leszel benne megbízni.
2016. júl. 23. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A legböszmébb Feri ***** válasza:

Hűbameg... 3x televerték melletted, és te lelkifröccsözni akarsz?

Na jó, én lefekszem aludni. Jóccakát.

2016. júl. 24. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Édes istenem, nem hiszem el, hogy ennyi lábtörlő van itt.
2016. júl. 24. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 szöxi89 ***** válasza:
hat neharagugy de te egy nagy birka lehecc h 3 megcsalast is megbocsajtottal......ha gondok voltak a kapcsolatokba mert nem ültettek le h mi a hezzak es ha nem tudtok közös nevezzöre jutni akor egyiktek jobbra a masiktok balra....ez jora nem vezet h megcsal es te folyton megbocsajtasz.....es aztan m csak magadba keresed a hibakat miközbe ö nyugot szivel hegyeg tovabb
2016. júl. 24. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!