Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Akiknek (vagy akinek a párjána...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akiknek (vagy akinek a párjának) sikerült a féltékenykedést legyőzni, hogy csináltátok?

Figyelt kérdés
Ha éltetek már át ilyen időszakot egy párkapcsolatban, hogy ti, vagy a másik fél önbizalomhiányból fakadóan féltékeny volt és sikerült megoldani a problémát: hogy sikerült idáig eljutni és mennyi idő volt, amíg ezt elértétek?
2016. júl. 31. 13:43
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Én voltam rettenetesen féltékeny. Elmondtam a páromnak,h önbizalom hiányom van és már attól is rosszul vagyok,ha arra gondolok,h másra néz. Ő pedig elmondta,h engem szeret és én vagyok neki a tökéletes, őt nem érdekli más boldog velem. E mellett már a beszélgetésünk előtt is és azóta is minden nap elmondja mennyire szép és csinos vagyok. És nem mellesleg jártam szakemberhez is,mert ez legfőképp miattam alakult ki,az én agyszüleményem volt.
2016. aug. 1. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Kampányt indítottam, a Féltékenység monnyon le! címmel, rendkívül sikeres lett, így a 3. alkalommal már jelentősen csökkent az intenzitása. :D


De csak hogy értelmes választ is adjak. Ha addig sikerül fejben eljutnod, hogy a másik nem a tiéd (csak kölcsön kaptad, de a saját ura), és a másik feledként tekintesz rá, illetve megbékélsz magaddal, amire iszol egy sört, és kipróbálod milyen megbízni valakiben, már minden rendben lesz, és nem fogsz tudni róla ha megcsal :D


30/F

2016. aug. 4. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Első vagyok. Igazából bizalom az alapja az egésznek. Benne és magadban kell bízni, viszont ahhoz, h ne legyél féltékeny a másik is kell. Ha nem ad rá okot,és az esetleges önbizalom hiányod tudja kezelni és segít benne,h legyőzd,akkor minden oké lesz
2016. aug. 4. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Igazából csak ki kéne beszélni a problémákat és akkor az ember felszabadultabb lesz. Nekem is önbizalomhiányom volt,néha még rám jön,de már nem érzem úgy h meg kéne felelnem másoknak,vagy nem érdekel ha más csinosabb nálam.

A párom ha akar ugyis elmegy hiába szeretem,szenvedek ez van. Iszonyatosan féltékeny voltam. Mentünk az utcán és én azzal idegesítettem a párom,h mindenkinek szebb meg nagyobb cicije van. De nem értett meg,h mi a bajom. Magamban kellett helyrehoznom. Pedig ő mindig engem támogatott h neki nem kell nálam jobb nő.


Mindenkinek a saját harcát kell megvívnia.

2016. aug. 14. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nem szabag függeni gondolatban a másiktól. A legrosszabb, ami történhet, hogy megcsal és szakítotok. Ez sem ok arra, hogy elveszítsd az önuralmadat. Hálistennek nem éltél még meg nagyon szar dolgokat, ha ezt problémának tartod.
2016. aug. 14. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!