Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szakítottatok már úgy, hogy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítottatok már úgy, hogy a párotok nagyon szeretett titeket, meg "mindent" megtett volna értetek, de pl részetekről elmúlt a testi vonzalom?

Figyelt kérdés

Vissza lehet azt hozni valahogy? Tudja hogy nincs rendben a kapcsolat, csak képtelen vagyok neki fájdalmat okozni azzal,hogy szakítok,pedig nem egyik napról a másikra jött ez... Nagyon hiányozna nekem is ő, de ha a fentebb leírt része nem stimmel,az tudom hogy már rég rossz.. Valaki tapasztalat?

(11 hónapja vagyunk együtt, mostanában keveset tudtunk találkozni) 22/l



2016. aug. 1. 09:58
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Ha meg akarod menteni, akkor irány közös programokat csinálni! A közös strandolás pl. nekem sokat segített. Szabadulós játékok, ahol közelebb kerültök egymáshoz, közös sikerélménnyel gazdagodtok. Mehettek táncolni, sportolni, romantikus vacsora, bármi. Ezek rengeteget segíthetnek. Meg a sok beszélgetés.
2016. aug. 1. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A.R. ***** válasza:
0%
Aruld mar el mi a fsznak jottel vele ossze ha mar nem tetszik a teste? Meg mi ez a felszines szarsag amugy is?
2016. aug. 1. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ne haragudj de ha 11 hónap után ilyen gondok vannak akkor szerinted ez hogy fog működni évek múlva? Már többen is írták itt a gyakorin hogy miért javasolják mindjárt a szakítást, dehát ami nem megy azt kár erőltetni. Én 9 év után is oda vagyok a páromért és ez fordítva is igaz. Persze kellenek a közös programok de basszus az nem segít, hogy jaj most nem kívánom, menjünk el strandra. Ennek igy nincs jövője, csak vergődés lenne. Most biztos rossz lesz de inkább adjatok esélyt magatoknak és egymásnak hogy olyan párt találjatok amilyenre vágytok.
2016. aug. 1. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
66%

Nálunk is ez a helyzet, bár én még nem szakítottam...Tervben van már egy ideje, viszont még arra törekszem/törekszünk, hogy megpróbáljuk helyrehozni...

Nekem is furcsa hogy ilyen hamar idáig eljutottatok, mert mi "csak" 9 év után kerültünk ebbe a helyzetbe.


Szereted őt egyáltalán? Ha igen akkor fogadd meg az első kommentelő tanácsát. Ha pedig nem, akkor most vess véget ennek, had találja meg a párod a hozzá illőt....


N26

2016. aug. 1. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!