Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Túl hamar lefeküdtem vele....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Túl hamar lefeküdtem vele. Mit lehet most tenni?

Figyelt kérdés

22 éves lány vagyok, a barátom is ilyen idős, nagyon új a dolog. Az az igazság, hogy tényleg hamar lefeküdtem vele, ő pedig nem jelezte, hogy neki ez ennyire fontos lenne, hogy "küzdjön értem", utólag mondta el. Félt, hogy kiröhögöm, ha előáll ezzel.

Én egyszerűen akkor már nagyon beleestem, régóta ismerem, meg megbíztam benne, és így hozta a helyzet, tehát alapvetően nem bántam meg, nagyon sokat jelentett. Ő viszont azt érzi "odadobtam magam neki". Ezen felül azért az is benne van, hogy nem gondoltam, hogy bárki "harcolna értem".. Tényleg bánt, hogy elhamarkodtam, úgy érzem megundorodott tőlem emiatt. Nem vagyok könnyűvérű típus egyáltalán, ezt szögezzük le. Rajta kívül kettő hosszú kapcsolatom volt.

Mi az amivel esetleg javíthatnék ezen? Megváltoztatni persze már nem tudom..


2016. aug. 1. 19:43
 1/8 anonim ***** válasza:
27%

Javítani? :D Dobd ki azt a punci srácot. Idióta az, aki ilyennel áll elő, ha szeret valakit. Meg férfi ember elvileg.. Azt aztán igen. Nemhogy megtiszteltetésnek venné.. Ááhh dehogy, valami negatívat muszáj kitalálni. :D

21/F

2016. aug. 1. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Nem értem a dolgot.

Régóta ismer, tudja nem vagy könnyűvérű.

Nehogy örülne,hogy nem kell hónapokat várnia.

Ha most ismertetek volna meg egymást,más lenne a helyzet, de így.

Hm.

2016. aug. 1. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Innentől se legyen természetes, hogy bármikor van szex, ha akarja. Kicsit tornáztasd meg előtte. ;)

Azt is tudatosítsd, hogy az se bomba biztos, hogy megszerzett. Folyamatosan kell küzdenie érted.

Ha neki ez kell, akkor izzadjon egy kicsit.

2016. aug. 1. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez kamu pasi duma......hiaba ismeritek egymast. Van akinel ez lekoptatos szoveg is lehet
2016. aug. 1. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Jaj szegény hogy oda ne rohanjak... De azért mégiscsak élvezte a szexet veled! Tán lekötözted és megerőszakoltad? Ekkora kamut, ha neki tényleg ez lett volna a baja, akkor leállított volna!
2016. aug. 1. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Mondd meg neki, hogy hosszú az élet.... küzdhettek még mindketten egymásért annyit, hogy csak na!
2016. aug. 2. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Megerőszakoltad? Nemhiszem, akkor ez lekoptató szöveg vagy nem tetszett más neki az ágyban. Had izzaadjon ne kezdemènyezz semmit, ne reagálj ha keres pár napig van azèrt női mèltóság.:)
2016. aug. 9. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Az a baj, hogy ebből azt veszed le, hogy többet soha gyorsan, holott értelmes emberek pontosan a helyén tudják kezelni az adott pillanatot, helyzetet. Neki se tartottak stukkert a homlokához, hogy keféljen, valószínűleg jól jött ki a lépés szerinte is. Akkor mit rugdos utólag?

Bár az első le lett szavazva, és ezért biztos én is, de tényleg "puncis" hapsi, aki ilyesmibe beleköt. Azért meg tirpák szenyó is, hogy utólag hánytorgatja fel.

2016. aug. 9. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!