Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti hogy reagálnátok erre,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti hogy reagálnátok erre, nektek mi a véleményetek?

Figyelt kérdés
Barátnőm ma azt szeretné, hogy az egyik nagyon régi szinte gyermekkori haverja egy srác ma had aludjon nála mert együtt melóznak és nem lesz a srácnak haza busza (ami tény) Én teljes mértékben megbízok a barátnőben és soha nem volt még arra jel sem utalás, hogy ő másfele kacsingatna, lényegében ezen téren mondhatni nyugot vagyok, a sráccal találkoztam már meg minden, de rohadtul nem akarom sőt egyenesen megtiltottam, hogy ott aludjon, igen féltékeny vagyok, rohadtul nem tetszik a szitu. Szerintetek helyes döntés volt esetleg vélemények?

2016. aug. 3. 21:40
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
Nagyon messze vagyok most tőle sajnos, szóval a hirtelen ötletet lehetetlen lenne most megvalósítani
2016. aug. 3. 22:35
 12/15 anonim ***** válasza:
Nem akarom az ördögöt a falra festeni, de az ördög legnagyobb trükkje az, hogy elhiteti velünk, hogy nem létezik. Magyarul: sokszor a legálisnak tűnő dolgok mögött van a legnagyobb "illegalitás". Főként emberi kapcsoaltokra értve. Vágod? Bár ha soha nem adott okot féltékenykedni...akkor nem jogos.
2016. aug. 3. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
Csalódtam már nőkben, csalódtam már emberekben, nem ez lenne az első, de nagyon nincs kedvem ezt megélni. Leszögeztem, hogy fordított helyzetben ez neki sem tetszene, épp úgy ahogy az ötlet nekem se, szóval ne aludjon ott nála senki a szobájában az ágyában, bármilyen régi haver. Szerintem ez tök jogos a részemről.
2016. aug. 3. 22:44
 14/15 anonim ***** válasza:
Bízz meg benne. Azért a társad, hogy megbízz benne.
2016. aug. 3. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

gyerekes vagy

nálunk az ilyen nem okoz gondot

2016. aug. 4. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!