Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lehet úgy is párom, ha nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet úgy is párom, ha nem tudok főzni?

Figyelt kérdés
26N
2016. aug. 3. 22:38
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:

Ha már főzés. Milyen csípős ma itt a hangulat.

Hozom a popcornt!

2016. aug. 3. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 A kérdező kommentje:
Hát drága per pillanat én keresek több 100ezret, a férfiak nagy része meg ott zsugoroskodik rajtad, ahol tud és persze bármilyen más problémával is hagyjad békén, mert ők azt "nem szeretik".
2016. aug. 3. 23:13
 13/26 A kérdező kommentje:
12-esnek szólt.
2016. aug. 3. 23:14
 14/26 anonim ***** válasza:
54%
Hogy lepontozták már a válaszom, a billentyűzet+ egér használata, vagy a telefon nyomkodása az megy, a fakanál használata már nem annyira :) Ne legyetek már balp..nák, simán belejönnétek a főzésbe, csak gyakoroljátok!:)
2016. aug. 3. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:

Lehet, én tudok.

41f.

2016. aug. 3. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
100%
Én sem tudtam főzni, mikor összejöttem a barátommal és ő sem tudott. Együtt tanulgatunk főzni. Én anyumat szoktam nézni, hogy csinálja meg a kajákat és próbálom megtanulni, de van hogy csak ketten a párommal próbálkozunk kísérletezgetni, internetről nézünk recepteket. Nem nehéz amúgy, csak egy kis türelem kell hozzá, meg ha vmit elrontunk, akkor kitartás, hogy legközelebb jobban sikerüljön
2016. aug. 3. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
Mit kell azon "tudni"? Ha kaját akarsz csinálni, akkor felcsapod a receptkönyvet (vagy a neten megkeresed), aztán csinálod ami oda van írva. Nagyon bonyolult, nagy tudomány kell hozzá :DDD
2016. aug. 3. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
Miért ne lehetne?
2016. aug. 4. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:

Nehanyam hajlamosak osszekeverni az agysebeszetet a fozessel.

Egyaltalan nem tudomany csak a nem tudok es a nem akarok kozott oriasi kulonbseg van.

2016. aug. 4. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
Bar en azt nem ertem hogy akkor amikor egyedul vagy min elsz. Szendvicsen meg pizzan vagy anyuci kuldi a szeretetcsomagot otthonrol?
2016. aug. 4. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!