Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lehet úgy is párom, ha nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet úgy is párom, ha nem tudok főzni?

Figyelt kérdés
26N
2016. aug. 3. 22:38
1 2 3
 21/26 rrrrrreennnnn ***** válasza:
46%

Így van,egy féefi is főzhet,be kell segítenie a házimunkaba. Teljesen igaz. De nő létemre mondom,hogy szégyen,ha nem tudtok főzni. Ehhez semmi köze annak,hogy te hány százezer forintot keresel,meg hogy a ffi is főz.

Nyugodtan pontozzatok le,le sem tojom,de nem akartok főzni!

Leégne a képemről a bőr,ha nem tudnék meghívni senkit,egy nagyobb baráti társasagot egy ebédre+tortára,sütire. Azt mindenki meg tudja tenni,hogy elmegy az étterembe és állja a banda számláját,nagy ész nem kell hozzá.

Nagyon gáz,tőlem élhetjük a 31. századot,de az a nő,aki nem tud a párjának egy finom levest,pörköltet csinálni,szégyen! Oh,nem rendszeresen,dehogy...(irónia) Csak szülinapjára,névnapjára...

Ettől még lehet barátod!

2016. aug. 4. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 rrrrrreennnnn ***** válasza:
36%

Ja,és bocs,de az,hogy nem akarsz főzni,bármelyik századotokban gáz lesz,meg kereshettek milliôkat:) Meg lehet magyarazkodni,hogy a férfi főzzön! Persze,főzzön,ez igaz,aláírom!

De egy családi ebédet,ami 3-4 fogásos,+sütik... Fura felfogás;)))))

2016. aug. 4. 02:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 A kérdező kommentje:
Ezt arra a kommentelőre írtam, aki azzal jött nekem hogy én a pasival akarom magam eltartatni, meg hogy ezt meg azt várom el tőle......
2016. aug. 4. 02:27
 24/26 anonim ***** válasza:

ennyi idősen kicsit gáz, ha valaki semmit nem tud elkészíteni. mindegy hogy fiú vagy lány.

nálam nem volt elvárás, hogy a barátnőm tudjon majd főzni, nem ez alapján választottam. általában én szoktam csinálni neki kaját, bár ő is tud, de én gyorsabb vagyok.

szerintem borzasztóak azok a férfiak, akik a nőtől várják a kaját, azok a nők is akik menőnek tartják nem tudni főzni, illetve azok a nők is, akik szánalmasozzák azokat, akik nem tudnak...

2016. aug. 4. 04:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 Költőnő? ***** válasza:

Én az első együttélésemben tanultam meg. Hazudnék ha azt mondanám, hogy bmit el tudok készíteni, de amit nem csináltam még; recept aszt csá. Sütni viszont életemben nem sütöttem még.

Főzéssel is csak annyi a bajom, hogy utálom a pepecs munkát, nincs mindig türelmem hozzá.

2016. aug. 4. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:
Nem olyan bonyolult dolog a főzés, gyakorolni kell, receptet nézni, ha először nem sikerül, majd másodszorra fog. Én pl.magamra főzök, neten nézek recepteket, vagy felhívom valamelyik hozzátartozómat,hogy ezt vagy azt a kaját hogyan készíti el. Pl vannak ilyen egyszerű receptek is, hogy darált húsból pörköltet készítünk, főzünk ki orsó tésztát, ha megfőtt leszűrjük, összekeverjük a pörkölttel, bele egy tepsibe, tetejére tejföl, sajt, berakni a sütőbe, addig sütni,amíg a sajt megpirul rajta. Egy ilyet pl összedobhatsz majd a barátodnak kérdező, finom is laktató is, két tányérral bevág, aztán egész éjszaka nyikoroghat az ágy. :)
2016. aug. 4. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!