Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Páromnál kamagra volt és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Páromnál kamagra volt és valószínű kupiban is járt. Mit gondoltok erről?

Figyelt kérdés

Máskor is volt haverokkal,de azt mondta h ő nem b-sz-tt,csak a haverjait fizette be.

Idáig ok,és el is hiszem,de régóta rossz a kapcsink én nem szeretem vele a sz-xet,és iszik szinte havi 2*.

Próbált leszokni pár hónapra, de azt mondta semmi értelme ugyhogy utána megint elkezdett inni.

Tegnap már beszéltek a k-rvázásról,hallottam, ma meg kamagra volt a zsebében. Azt ott adják? Konkrétan mire jó,h sokáig álljon a cerka? Most is bepiált kicsit,de nem annyira.

Szeretne gyereket régóta,már minden tesójának van. Én nem szeretnék így,félek is.



2016. aug. 4. 00:18
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
93%
Kedves Kata. Ne szült egy negyvenes fószernak, és amíg ennyire buta vagy, egy agysebésznek se.
2016. aug. 4. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Ha ennyire buta, idiota vagy akkor meg is erdemled...
2016. aug. 4. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
cigányok vagytok?
2016. aug. 4. 02:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
83%
Nem tudom de nincs ki a 4 kereke szegénynek sajnos.
2016. aug. 4. 02:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Hogy lehet ilyen embernek "kapcsija".Ennyi ésszel.
2016. aug. 4. 05:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 Költőnő? ***** válasza:
100%
Atttyaaééég...
2016. aug. 4. 06:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
91%
Mondd hogy ez kamu kérdés,mert ennyire hülye nem lehetsz! Gyereket akar,de a haverokat fizeti be a kupiba. Majd ha a purdé pelenka pénze is arra megy el mehettek a maunika sóba cirkuszolni! Dobd ki mint a macskát szarni,és ne szülj neki!
2016. aug. 4. 06:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%

Ebben a sztoriban az az egy értelmes mondat van, hogy nem akarsz tőle gyereket.


1. De, máskor is volt kur.v.ánál, el ne hidd, hogy a haverokat befizeti (jajj de jó, remélem nem fog hiányozni ez az összeg otthon), és közben újságot olvas...

2. Te nem akarsz vele szexelni, sőt igazából a szót se mered kiírni, pedig nem csúnya szó ám, valahogy mégis csak nevén kell nevezni a dolgokat. Még azt is leírhatod, hogy nem jó vele dug.ni, nem szoktatok kef.élni, és nem törik szét a billentyűzet.

Gondolom, az ágyban is kb. ennyire vagy merész, ha szerencséje van, havonta egy szégyenlős du.gás belefér, de azt se élvezed.

Ezek után komolyan elhiszed, hogy nem megy k.ur.vához, csak jótékonykodik a haverokkal?!

3. Havi két ivászat alatt nem tudom mit értesz, de ha azt, hogy ilyenkor részegre issza magát, az azért elég gáz. És simán le lehet szokni róla, csak nem akar.

4. A Kamagra arra jó, igen. De másra nem, szóval ha kotonos csomagot (üreset) nem találtál nála, akkor jobban teszed, ha te is sürgősen elmész egy nemi beteg szűrésre. Vagy úgy mondanám inkább, hogy legalább te elmész. Aztán ott majd lehet, felvilágosítanak róla, hogy de, járt a pasid kupiban, és vitt neked is ajándékot...


Az ilyen kur.vapecérrel meg normális nő szakít, gyorsan és fájdalommentesen, és nem alázza meg magát továbbra is egy ilyen kapcsolatban. Az meg a fejében se fordul meg, hogy gyereket vállaljon, ha csak nem az minden álma, hogy egyedülálló anya legyen olyan pasitól, aki a pénzt ku.rvákra fogja szórni, és nem gyerektartásra.


Nem kell félni, nem kell aggódni, egyszerűen kihúzod magad, és szakítasz vele. Addig, amíg tényleg teherbe nem esel "véletlenül", és nem cses.zed az egész nyomorult élted mégjobban.

Mert jelenleg is jól el van cses.zve, már csupán azzal, hogy ezt a pasid simán megteheti melletted. Én azt gondolom, hogy ha még mindig vele maradsz, akkor meg is érdemled, hogy rendszeresen elvigye az összes pénzetek egy kupiba, kur.vá.kkal henteregjen, átadja neked az összes létező nemi betegséget, és kipottyants neki négy gyereket, akiket aztán életed végéig nevelhetsz egyedül.

2016. aug. 4. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:

Utolsó kettőnek köszönöm a hasznos választ. Ennek ellenée mindenkinek ment a zöld,és még mindig nem vagyunk cigányok...

3-as ponttal az a baj h mondja ha majd lesz gyereke leszokik,meg a haverjai is ezt mondják,h mi a fenét izgulok emiatt.

Sajnálom h nem vagyok elég okos nektek,azért vagytok h okoskodjatok..

Eddig azért hittem el mert h nem dugott ott,mert másnap akart dugni. Remélem így jó a szóhasználat. Tudja h nem szeretem vele a szexet,de lelkileg meg szeret,és amúgy jó szive van.

2016. aug. 4. 07:42
 10/16 A kérdező kommentje:

Ja és a gyerekkérdés. Szivesen tologatnám már a babakocsit,de nyugodt életet szeretnék. Másban nem bizok,hiába is röhögtök ki. Tudom h nehéz normális pasit találni, végülis mindent megtesz értem vmit vmiért. Lehet elítélni.

És is elitélem azokat akik csak kipottyantják a segélyekért,meg a CSOK-ért a gyerköcöket,aztán felnőnek a nagy üres semmibe,szülök meg elmulatják a pénzt. Sajnos ő is ilyen családba nőtt fel.

2016. aug. 4. 07:46
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!