Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Páromnál kamagra volt és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Páromnál kamagra volt és valószínű kupiban is járt. Mit gondoltok erről?

Figyelt kérdés

Máskor is volt haverokkal,de azt mondta h ő nem b-sz-tt,csak a haverjait fizette be.

Idáig ok,és el is hiszem,de régóta rossz a kapcsink én nem szeretem vele a sz-xet,és iszik szinte havi 2*.

Próbált leszokni pár hónapra, de azt mondta semmi értelme ugyhogy utána megint elkezdett inni.

Tegnap már beszéltek a k-rvázásról,hallottam, ma meg kamagra volt a zsebében. Azt ott adják? Konkrétan mire jó,h sokáig álljon a cerka? Most is bepiált kicsit,de nem annyira.

Szeretne gyereket régóta,már minden tesójának van. Én nem szeretnék így,félek is.



2016. aug. 4. 00:18
1 2
 11/16 Költőnő? ***** válasza:
100%
Tudod Katám, az a baj, hogy ha az ember lánya/fia nem aszexuális, akkor a lelki tényezők mellett vannak bizonyos igényei is. Márpedig bmit is állítson a másik; amit otthon nem kap meg, azt előbb utóbb máshol fogja keresni. Legyen szó lelki vagy fizikai igényről.
2016. aug. 4. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

Miért nem szereted vele a szexet?

Mással szeretted?

2016. aug. 4. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
100%

Akkor rossz hírem van.

Egyrészt, ha érted nem tud leszokni az ivásról, akkor a gyerekért sem fog. Vagy akkor téged nem szeret annyira, hogy megtegye...


Másrészt, pont azt a mintát viszi tovább, amit otthon látott: iszik, kur.vázik. Lehet, hogy neked újat mondok, de ez roha.dt sokba kerül, és ha ezt a pénzt nem elszórja, hanem félreteszi, akkor lehet hogy abból már CSOK nélkül vettetek volna lakást.


Szeretnél gyereket szülni, babát tolni, hát hajrá! Közben szépen elnézed, hogy a gyereked apja se.ggrészegen kefél valami tripperes kur.vát, esetleg körbeadnak egy nőt haverokkal, és ha pelenkára meg tápszerre nem is lesz pénz, attól még azt nem várhatod el tőle, hogy ezt a kis örömet megtagadja magától. Elvégre te nem adod meg neki...


Csodálatosan fantasztikus kapcsolat! Mint a mesében!

Te választottad, szemmel láthatóan te már nagyon elhatároztad magad, hogy szülsz is, meg vele is maradsz, úgyhogy sok boldogságot kívánok!

De akkor kínlódjál csendben, és ne írj ki ilyen kérdéseket, mert innentől csak te tehetsz arról, ha egy kur.vapecér, részeges, link alakkal maradsz.


Egyébként hiába károgsz, hogy nem vagytok romák. Attól még pont úgy éltek... szóval én inkább nem büszkélkednék vele.

2016. aug. 4. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:
Én vagyok a hibás mert nem vagyok elég határozott. Sztem nem is tudnék és nem is akarok egy párkapcsolatban müködni.
2016. aug. 4. 10:27
 15/16 anonim ***** válasza:
100%
Érti valaki?
2016. aug. 4. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 Sansa LannisterStark ***** válasza:
100%

Még ha tényleg csak a haverjait fizetné be és semmi más, akkor is kidobnám, ugyanis abból a pénzből engem is elvihetett volna valahova, azért krvát fizetni nem két forint, főleg ha két hetente járnak. Így elfelejtheted a közös életet, nemhogy nem kapsz tőle semmit, de még őt is te tarthatod el.

Egyébként tutira ő is krvázik, csak gondoltam leírom mi van ha nem.

2016. aug. 5. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!