Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Gyereket akar utána szakítani?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gyereket akar utána szakítani? Ti értitek ezt?

Figyelt kérdés

Sajnos elég sok gond van a kapcsolatunkkal,a családja nem szeret,állandóan uszítják ellenem.A legnagyobb gond,hogy ő hagyja is,inkább velük tölt időt mint velem.Pár hónapja előállt azzal,hogy nem akar tovább várni,gyereket akar (36 éves).Tök jogos,én még "ráérek" 24 vagyok.DE:mondtam neki,hogy ilyen kapcsolatba nem szívesen szülnék,főleg,hogy anyagilag sem állunk jól. Most ott tartunk,hogy szakítsunk,mert én elviselhetetlen vagyok. Kérdeztem,hogy miért:mindig hisztizek,hogy elmegy itthonról.Hónapok óta egy szot se szólok,ha elmegy.Meg is jegyezte,hogy milyen szépen elvagyunk,de sajnos ő már nem szeret,inkább mástól akar gyereket.Hát sokkot kaptam...közben valójában nincs is képben egy gyerek mivel jár,feltettem sok kérdést neki,mi lenne ha lenne gyerek,fogalma sincs.Mert egy másik növel ez mennyivel egyszerűbb lenne...csak szül és kész. Logikus,hogy elhagyom.DE nagyon szeretem,7 évet húztunk le együtt.Most volt egy komoly betegsége azóta ilyen szörnyű minden.Bújik,ha valami olyanról beszélek,mi lesz ha elmegyek szomorú lesz.Nem értem.Ja beszélgetünk,szakítsunk,úgy lesz jó,neki családot KELL alapítani.Közben úgy viselkedik,mintha azt akarná maradjak.Várjak még vagy reménykedjek,vagy adjam fel?

Bocsánat,jó hosszú lett!



2016. aug. 5. 11:43
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
75%

A néhai dr. L. E. neves pszichológus nekem azt mondta, hogy ne a pasimat nézzem, hanem magamat figyeljem, döntsem el, én mit akarok. Nos, ennél jobbat én sem tanácsolhatok. Döntsd el, te mit akarsz az élettől, ettől a kapcsolattól. Ha nem kapod meg, mást akarsz, akkor usgyi.

Szóval ha te még nem akarsz gyereket, akkor ne szülj. Inkább lépj le.

2016. aug. 5. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 omba ***** válasza:
100%
36 éves... anyuka biztosan szólt neki, hogy csináljon gyereket, de nem veled.
2016. aug. 5. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
70%

Te 17 évesen összejöttél egy 29 évessel? És most csodálkozol, hogy ő 36 évesen "már" gyereket akar, mikor te még nem? Mit gondolsz meddig fog várni? Mikor te 30 leszel ő meg 42? Aztán a gyerek majd 30 évesen temetheti az apját.

Amúgy semmi gond nincs, nagyanyám meg nagyapám között is 15 év volt :) Csak veletek ellentétben ők szerették egymást :)

2016. aug. 5. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Hiába voltam 17 éves,eszembe jutott ez és fel is hívtam rá a figyelmét,ő pedig vállalta ezt,szóval nem tudom mivel érdemeltem meg a kiosztást...
2016. aug. 5. 11:57
 5/13 A kérdező kommentje:
Én szeretnék vele lenni és szülni is neki csak még nem most,és nem ilyen körülmények közé.Utána meg azért savazna mindenki,milyen felelőtlen vagyok,hozzáteszem jogosan.
2016. aug. 5. 12:00
 6/13 omba ***** válasza:
100%

Ott van ő gyereknek, ha valaki 36 évesen nem tudja, hogy a nője mellett a helye, az gáz.

Elég fiatal vagy, hogy az elvesztegetett 7 évet hagyd elsüllyedni, és, hogy találj egy felnőtt pasit!

2016. aug. 5. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Igen,az lenne az ésszerű lépés,ha elhagynám,bár már úgy állunk,hogy ő hagy el engem....csak attól tartok,hogy rá fog jönni mekkora hülyeséget csinált,csak akkor már késő lesz. És lehet,hogy találok szebbet jobbat,ügyesebbet,stb.,viszont nem fogok vele ennyit együtt lenni,mielőtt családot alapítunk,nem fogom ennyire ismerni.Ez a parám lényege,a páromat legalább ismerem,bízok benne,tudom mit várhatok,bár úgy tűnik már ez is lutri.Ahogy egy új kapcsolat is...jól megcsináltam.
2016. aug. 5. 12:09
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

Az lehet, hogy ismered, de ez a kapcsolat haldoklik.

Amiket írtál, azok alapján nekem egyáltalán nem olyan párkapcsolat ugrik be, ami elég stabil ahhoz, hogy gyereket vállaljon bele bárki felelősséggel. Később még csak rosszabb lesz.


Az elég nagy hátrány, ha a párod 36 éves korára nem tudott annyit letenni az asztalra, hogy te bátran bele merj vágni a babázásba.


Azt csak zárójelben tenném hozzá, hogy ha nekem ilyet mondana párom, hogy nem szeret, és mástól akar gyereket, attól a pillanattól nem lenne a párom.


Lehúzhatsz mellette még 7 évet, ez akkor se lesz jobb. Mire vársz még, hogy téged is elérjen a klimax?!


Tudod, nem kell ennyit lehúzni egymás mellett, hogy kiismerd. A nők ösztönösen tudják ezt. Akivel nem érdemes, ott érzik, hogy még nem akarnak gyereket, húzzák, halasztják. Aztán egyszer összefutsz egy pasival, és már attól spontán peteérésed lesz, ha rád mosolyog. Egy percig nem fogsz benne kételkedni, hogy tőle akarsz gyereket, de rögtön és azonnal. Akkor pont hogy erővel kell legyűrnöd a késztetést, hogy azért mégse az első évben kössétek le magatokat egymás mellett, mert "illik előbb jobban megismerni".

2016. aug. 5. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Sok mindenben igazad van 8 as tudom...az a gáz,hogy nem hiszek a megérzéseimben.Az elején vele is így éreztem,hogy kb azonnal szülnék neki,csak nem akartam ennyire fiatalon.Ő se ilyen volt akkor.Aztán ez lett ....
2016. aug. 5. 12:36
 10/13 anonim ***** válasza:

7 év alatt rengeteget lehet változni. Értem, hogy nehéz. De később nem lesz jobb sajnos :(

24 évesen még tényleg ráérsz :) én ilyen fiatalon felek is örök életemre valo elkötelezettségtől

22/L

2016. aug. 5. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!