Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A baratom sajnalja tolunk a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A baratom sajnalja tolunk a penzt, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Nem feltetlen sajnalatrol van szo..irom roviden a sztorit

Nalunk lakik anyunal meg nalam feleve.

Egyutt lakunk harman,igy nem kell albit fizetnunk.

Enn22 o 33 eves.

Azz momdta adig nem mehyunk albiba amig nincs fizetesem mivel a felet kellene fizetnem.(tanulok meg)

Oke!! Itt lakunk harman egy hazba...rezsit sose fizetet...anyukam 120at keres havonta..mindent o fizet...sokszor sir h nincs penze a rezsire a baratom sose ajanlotta fel a segitseget...

Annyit kertem h fizesse nekem a kondiberletem mert anyu nemtudja...aztmondta nem..menjek futni...a szabadba

Aztan vegul megvette de azzal a mondattal h vegyuk ugy h a rezsit fizeti..persze ezz nekem mondja.

Inkab nem mos a mosogeppel h ne vegyen mososzert..megvarja mig anyam vesz...

Egyszer nemszalt be semmibe...o 300e keres havonta...

Kajat vesz de annyit h kollakjon..es persze nekem egy adagot...egyet..

Nem mondom h tartson el de nalunk lakik enn tanulok..anyukam melozik...es a parom nem fizet..h mondjam el neki h valtoznia kell? Ez normalis?


2016. aug. 6. 01:22
1 2 3 4
 21/31 anonim ***** válasza:
Meglátása az hogy itt mindenki hülye és bunkó :D
2016. aug. 6. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 Költőnő? ***** válasza:
Csak úgy őszintén és nyomozatilag; azon mi lepontoznivaló való van, hogy megkérdeztem h mi a véleménye a válaszokról?
2016. aug. 6. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 Bence_ ***** válasza:

Költőnő!

Egyesek valamiért így növelik a pontjaikat, hogy mindenkit le pontoznak.

Ennyi erővel zöld kezet is nyomhatnánk.

Ez van :)

2016. aug. 7. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 anonim ***** válasza:

Anyád helyében egy hónapnyi élősködést követően kitettem volna, és pont.

A helyedben meg nem lennék együtt egy ilyen surmóval, bár te is jó pitsa vagy, amiért elnézed, hogy anyud bőg... de a farok megvan, és ez a lényeg.

2016. aug. 7. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 Költőnő? ***** válasza:
Tudom Bence csak akkor sem értem a sok gyökeret. Biztosan én vagyok demagóg, de a topik nevéből fakadóan mindig reménykedem benne, hogy ide valóban, fejben is felnőtt emberek járnak; de nem.
2016. aug. 7. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 anonim ***** válasza:
Jézusom ezt végig olvasni is borzasztó, hagyod, hogy egy ilyen hímnemű szenny ( nem férfi) ezt tegye veled, veletek? És még te érzed rosszul magadat? atya ég...
2016. aug. 7. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 Bence_ ***** válasza:

Költőnő!

Már maga a pontozás is értelmetlen. Te így látod én úgy. Mind két válasz hasznos.

Lakosság kis része felnőtt.

2016. aug. 8. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 anonim ***** válasza:
Küldd el a búsba!
2016. aug. 8. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 A kérdező kommentje:

Sikerult megbeszelni,beszall mindenbe.

A velemenyem annyi,hogy igazatok van,volt.

Azoknak koszonom akik normalisan valaszoltak..a tobbinek meg annyit,mindenkot minosit a stilusa :)

2016. aug. 15. 08:59
 30/31 anonim ***** válasza:
100%
De gondolom az teged cseppet sem minosit, hogy eddig anyad tartotta el konkretan sirva a szamlak miatt a majdnem 3-szor annyit kereso pasikadat... de farok az van. Es mar fizet is. Ez a lenyeg. Undorito.
2016. aug. 15. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!