Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátom miért viselkedik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom miért viselkedik így velem, miért néz semmibe?

Figyelt kérdés

A párom dolgozik, érettségije van. Én még egyetemre járok, de 2 évet csúsztam, mert amikor összeköltöztünk akkor 1 évig passziváltattam magam és dolgoztam, az előző félévben még vizsgáztam és most is van még egy utolsó (fél)vizsgám, ami eredetileg 2 tantárgy összevonva, rohadt sok, de már csak a fele van és abszolválok.


A párom viszont olyan szinten fel tud idegesíteni ezzel kapcsolatban, hogy meg tudnám fojtani puszta kézzel. Vizsgaidőszak van, ezért szabin vagyok, de az egész napom elmegy a tanulással. Ő meg csak háborog amiért nincs kaja meg rendetlenség van, de közben ő hazaesik és leül játszani számítógépen.


De ami a legjobban felhúz, hogy állandóan bszogat a tanulással. Hogy én biztos nem is tanultam egy qrva szót sem, csak sorozatot néztem, mert ő sose látja hogy tanulnék (hogy látná ha akkor tanulok amikor egyedül vagyok és nyugi van??), erre ő hogy na majd ő meglátja hogy milyen jegyet fogok kapni. Jövő héten megyek vizsgázni és mondtam neki hogy még csak az átolvasás (átolvasás!, a kidolgozás már megvan) felénél járok, ő meg rákezdett hogy fúúú hát akkor hogy akarok én így vizsgázni, meg fogok bukni, hát akkor én minek mentem el magántanárhoz, mit csináltam ott?? Mert ha én előbb elkezdek tanulni, akkor már rég levizsgázhattam volna (azt se tudja mikor van vizsgaidőszak...), hogy így nem haladunk semmire és őt ez már idegesíti, hogy nem igaz hogy nem tudom megtanulni. Mondja ezt úgy hogy ő az érettségijére se tanult semmit, azt hiszi 1x elég elolvasni és megvan a vizsga, ugat meg magyaráz, holott egyetem közelébe sem járt, még a xaros nyelvvizsgát se meri letenni, mert neki "nincs rá szüksége" és ilyenkor olyan érzéseket vált ki belőlem, hogy még én is megijedek magamtól, komolyan neki tudnék esni és....

Számtalanszor megbeszéltük már hogy nem szól bele a tanulmányaimba, de ő csak nem bírja megállni. Pedig jól esne ha azt érezném hogy büszke rám és beszélgethetnék vele erről, de nem is érdekli őt.


Valaki érzett már így rajtam kívül? Hogy kellene kezelnem ezeket a helyzeteket, hogy ne akarjam agyonverni a párom? És ő miért viselkedik így velem? Miért nem tud megértőbb lenni?


2016. jún. 7. 16:45
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Mi az istennek koltoztel ossze egy ilyen onzo es rohadtul nem tamogato kisgyerekkel?

Egyebkebt szerintem feltekeny hogy te tanultabb vagy es azt hiszi ezzel tudja a ferfiassagat kifejezni.

2016. jún. 7. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Minek is vagy egyutt egy kisebbsegi komplexusos, lehuzo prolival? Ja, mert amugy minden rozsaszin, es szereted? Hat, akkor tessek csak szeretni, nem panaszkodni, vagy lepni valamit.
2016. jún. 7. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
93%

Tudom, hogy le fognak pontozni, de sajnos pontosan ezért nem kezdtem soha képzetlenebb pasival. Fehér holló az, amelyik képes megbirkózni egy tanultabb nő látványával otthon.


Amit csinál, primitív dolog. Ennyi. Nem maradnék vele.

2016. jún. 7. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
78%
Egyetértek az előttem szólókkal.
2016. jún. 7. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Egyetértek az előttem szólókkal.


Egyébként meg azért viselkedik így, mert hagyod. Én már rég nem lennék valakivel, aki ennyire lenéz.

2016. jún. 7. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
jaaaj már így elmesélve is elviselhetetlen. minek vesz a nyakába valaki önként egy ilyen problémát...
2016. jún. 7. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Bocs, de egyszerű a barátod, mint a faék. Nagyon nem vagytok egy szinten. Kell ez neked?
2016. jún. 7. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Ne ugasson,ha nem volt ilyen helyzetben.
2016. jún. 7. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Hm. Hát nem is tudom. Engem a tanulással anno apukám,meg a koleszban a nevelőnéni cseszegetett csak. Egyik se tudta felfogni,hogy baromira okos vagyok,meg különbenis nem csak úgy megy a fejembe a tananyag,ha direktbe mindenki előtt látványosan szétpakolom az összes jegyzetet,hogy tökegyértelmű legyen.


A pasimtól ezt tuti nem tűrném el,neki pont nem az lenne a szerepe az életemben,hogy számonkérjen és kontrolláljon.


És csak hogy válaszoljak a kérdésedre,szerintem verd agyon :D

2016. jún. 7. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Jó partnert választottál. Egy élmény lesz az előttetek álló 50 év.
2016. jún. 7. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!