Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért akar most megváltoztatni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért akar most megváltoztatni, ha nem így ismert meg?

Figyelt kérdés

Mindig úgy vélekedtem, hogy egy kapcsolat 2 ember kompromisszumokon alapuló szövetsége, ahol egyik félnek sem kell feladnia magát azért, hogy a másiknak megfeleljen, vagy elvárásainak eleget tegyen.

A mostani kapcsolatomban az a probléma, hogy a pasim egyáltalán nem hajlandó semmit engedni abból, amit ő elképzel, hogy milyennek kell lennie szerinte az ideális feleségnek. Az ő feleségének ...

Ez csak pár hónapja van így, nem is értettem igazán, hiszen olyan feltételeket támaszt, ami az én személyiségemmel szöges ellentétben áll. Legyek házias, öltözzek szolidan, ne járjak nélküle még edzeni, vásárolni sem stb. Csak azt nem értem, annak idején mit szeretett meg bennem, ha ennyire mást akar most?!

Szerintetek van értelme így folytatni?


2016. aug. 9. 18:13
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Nem, szerintem nem jól értelmezed, nem méri mérlegen, csak ha már gondolkodnia kellett ezen, akkor megtette;

én sem mérem attól még, hogy jól el tudom dönteni, hogy amit kap, az mennyiségileg (minőségileg is) kielégítő.

2016. aug. 9. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:

10-es:

Furcsa egyéniség vagyok, ezt jól látod.

Furcsa vagyok, mert hiszek abban, hogy egy kapcsolatban a két fél egyenrangú partner, nem hierarchikus a viszonyuk.


Azzal pedig tisztában vagyok, ha szeretek valakit, annak mindent megadok, ezt ne kelljen már magyaráznom. Nem méricskélésről van szó, még véletlenül sem, nehogy félreértsd.

2016. aug. 9. 19:49
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!